כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מחר: הגמר החגיגי של תחרות 'יוצרים ברשת'

מאת: חדשות 'מפיק' /
23.12.2013
/ 15:24

תחרות "יוצרים ברשת", יוזמה של איגוד המפיקים בישראל בשיתוף YouTube ובחסות משרד הכלכלה, מעוררת לאחרונה עניין רב בקרב יוצרי קולנוע, טלוויזיה וניו מדיה בישראל. לתחרות הוגשו כ-150 סרטונים, פיילוטים לסדרות רשת וטריילרים לסרטים. לאחר סינון ראשוני עלו לאתר התחרות 60 מועמדים במסלול המקצועי, שנועד ליוצרי קולנוע, טלוויזיה ואנימציה, ו-12 מועמדים במסלול הסטודנטים.

באירוע הגמר החגיגי של התחרות שיתקיים מחר (24/12) במועדון רדינג 3 בתל אביב, יוצגו עשרת הסרטונים שנבחרו על ידי צוות לקטורים ועלו לגמר הסופי. הסרטונים יוצגו על ידי היוצרים עצמם בפני ועדה של שלושה שופטים ובפני קהל המוזמנים לאירוע. השופטים בתחרות: היו״ר אורי שנער – לשעבר מנכ״ל קשת, כיום יועץ ודירקטור ברשת, יזם ויו״ר אניבום; גל גרינשפן – מפיק, מבעלי Green Productions (״הנוער״, ״אנשים כתומים״) ורונה סגל – תסריטאית (״שש פעמים”, ״מסכים״). ינחה את הערב: דרור קרן. לאחר הכרזת הזוכים וחלוקת הפרסים תתקיים מסיבה לכל המשתתפים בתחרות ואורחיהם. 

במסגרת התחרות, היוצרים הוזמנו להגיש פיילוטים וטריילרים, עלילתיים או אנימציה. הרוב המכריע של ההצעות שהוגשו לתחרות המקצועית, היו פיילוטים לסדרות רשת בז'אנרים שונים: עלילתי, דוקומנטרי, מוקומנטרי, אנימציה וסאטירה.  
 
לזוכים בפרסים הראשונים מובטחים פרסים כספיים גבוהים ונסיעות עבודה ללונדון:
 
במסלול המקצועי - הפרס הראשון כולל סכום על סך 40,000 שקלים  ונסיעה ללונדון לשהות של שבוע ב-YouTube Space . הפרס השני הוא על סך של 30,000 שקלים, בעוד הפרס השלישי יעמוד על 20,000 שקלים.
 
במסלול הסטודנטים של התחרות הפרס הראשון כולל סכום של 20,000 שקלים ונסיעה ללונדון לשהות של שבוע ב-YouTube Space. הפרס השני הוא יכלול 10,000 שקלים, והפרס השלישי יהיה על סך 5,000 שקלים. 
 
תגובות
אין תגובות למאמר