כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

גלגלצ חוגגים עשרים חושבים חיים

מאת: חדשות 'מפיק' /
23.12.2013
/ 11:04
תחנת הרדיו 'גלגל"צ' חגגה בשבת האחרונה (21/12) 20 שנות פעילות. האירוע, בהפקת 'אלדן הפקות', התקיים במועדון התיאטרון ביפו, ומשך אליו את מפקדי התחנה לדורותיהם, חיילי ועובדי התחנה בימינו ובעבר, אמני מוזיקה ומפורסמים נוספים.
 
בין המשתתפים באירוע הנוצץ - מארינה מקסימיליאן בלומין, גיא מנטש, אפרת גוש, יובל סיגלר, יובל שרף, שלומי שבן, קרן פלס, נועם טור, נתן גושן, מירי מסיקה, שי גבסו, אהובה עוזרי, אברהם טל, מרב מיכאלי, לירן דנינו ועוד.
 
לכבוד האירוע, מיתגו אנשי 'אלדן הפקות' את המקום בבלוני ענק  ומוביילים מעוצבים עם הלוגו החדש של התחנה, קיר עיתונאים בסגנון הוליוודי ועוד.
 
20 שנים לגלגל"צ
 
20 שנים לגלגל"צ
 
הטקס הרשמי נפתח באייטם מיוחד לזכרו של אריק איינשטיין ז"ל, שהלך לעולמו בנובמבר האחרון. במסגרת זו הועלתה שקופית של הזמר המנוח מנופף לשלום, בליווי קלידים של ערן מיטלמן. קולו של איינשטיין הרעיד את חלל המועדון עם המסר "גלגל"צ חוגגים 20 חושבים חיים" ואז, בלי כל הקדמה מיוחדת, הפתיע את הקהל אביב גפן, כשעלה ושר את "סע לאט". את הביצוע לשיר ליוו צילומין מחייו של איינשטיין וההסבר כי זהו השיר הראשון שהושמע בתחנת הרדיו גלגל"צ לפני 20 שנים בדיוק. השיר הבא ששר גפן היה שירם המשותף "יומן מסע".
 
20 שנים לגלגל"צ
 
לאחר ברכות של מפקד התחנה ירון דקל, שר התחבורה ישראל כ"ץ, ומפקד גל"צ לשעבר משה שלונסקי, עלה ארז טל (ממקימי התחנה) וסיפר לקהל בנוסטלגיה על ימיה הראשונים של התחנה, ועל כך שאת השם 'גלגל"צ' הגתה מרב מיכאלי - אז חיילת בתחנה והיום חברת כנסת. מיכאלי, שהייתה נוכחת בקהל זכתה לתשואות.
 
את הנאומים סיכמה דלית עופר מפקדת גלגל"צ, כאר אחריה עלו לבמה להקת רד בנד בשירי יומולדת. המסיבה נמשכה עד השעות הקטנות עם תקליטני התחנה דלית רצשטר ועופרי גופר, כאשר לצדם אפשר היה לפגוש תקליטן נוסף, מעוצב בבלונים. 
 
20 שנים לגלגל"צ
 
20 שנים לגלגל"צ
 
20 שנים לגלגל"צ
(צילום: אבנר צרפתי)
 
מזי אסולין, מנהלת תיקי לקוחות ב'אלדן הפקות', סיפרה למדור בהתרגשות כי זו גאווה גדולה לה ולצוות החברה לתרום לתחנה הצבאית שתורמת כל כך הרבה לחיינו ביום יום והראתה לנו את השי שמוגש בסיום- פנקס דמוי איי-פון עם מסר בטיחות מחוייך. פנקס כזה העניק מפקד גל"צ ירון דקל לשר התחבורה ישראל כ"ץ.
  
 
 
מקום מארח: מועדון התיאטרון
 
צילום: אבנר צרפתי
 
בלונים: בולי בלון
 
מיתוג: דפוס יהב
 
עיצוב בבלונים: יאיר אמן בלונים
 
דפוס: גרפוס פריינט - במדפסות HP אינדיגו
תגובות
אין תגובות למאמר