כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חוזה גונזלס חוזר לישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.12.2013
/ 11:08

אמן הפולק השוודי חוזה גונזלס חוזר לישראל. גונזלס, הנחשב לאחד מגדולי יוצרי הפולק-רוק בעולם כיום, יגיע להופעה אחת במועדון הבארבי התל אביבי בחודש פברואר הקרוב, לאחר שבביקורו הקודם והראשון, בחורף הארוך של שנת  2008, נמכרו מראש כל הכרטיסים להופעה שלו. הפעם מגיע היוצר המוערך עם הלהקה המהווה מעין אלטר-אגו שלו, Junip, פרויקט פולק-רוק פסיכדלי בו הוא שותף בארבע השנים האחרונות.

הפרויקט המדובר הספיק להוציא עד היום שני אלבומים שזכו לשבחים וביקורות נלהבות במגזיני המוזיקה הבכירים בעולם. בין היתר, השיר Line of Fire מאלבומם החדש "Junip", הוביל את משדרי הפרומו לפרק האחרון והמצופה של סדרת הדרמה המדוברת, זוכת פרס ה"אמי" שובר שורות, זאת לצד שירים רבים נוספים שהשתלבו בשנים האחרונות בפסי קול מובילים של סדרות וסרטים.

 
אלבומה האחרון של Junip, ששמו כשם הלהקה שוחרר באפריל האחרון בלייבל הברלינאי המוערך City Slang, האחראי בין היתר לאמנים גדולים כגון Arcade Fire, Flaming Lips, ועוד. הלהקה הוקמה ב-1998 בעיר גטבורג שבשבדיה, אבל לא שחררה אלבום מלא עד 2010, במידה רבה בשל הצלחתו הגדולה של גונזלס כאמן סולו. ב-2009 נתן האמן השוודי ממוצא ארגנטינאי לקריירת הסולו לנוח עד להודעה חדשה וחבר שוב לפרויקט הפולק-רוק הפסיכדלי שלו - ג'וניפ.
 
junip
(צילום: jon bergmann)
 
על הפקת המופע אחראים חברת "נרנג'ה" (אמנדה פאלמר, קלקסיקו, ג'ואנה ניוסם ועוד), בשיתוף עם "מונוקרייב", משרד לניהול אמנותי, יחסי ציבור והפקות בתחומי המוזיקה והתרבות, האחראי על ביקורו הקודם של גונזלס בישראל, כמו גם על זירו 7, אוקרביל ריבר, מאדהאני ועוד.
 
ההופעה תתקיים במועדון הבארבי בתל אביב ב- 15/2/2014.
 
תגובות
אין תגובות למאמר