כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

השבוע: ילדים מצלמים לחיים

מאת: חדשות 'מפיק' /
08.12.2013
/ 13:13

ביום שלישי הקרוב (10/12) תיפתח בגלריה ZOA ע"ש דבורה פישר תערוכת צילומים ייחודית המציגה צילומים שצולמו על ידי ילדים חולי סרטן מעמותת חיים, בשיתוף עם צלמים מקבוצת פוטוגרופ, וכן צילומים של הצלם אלכס ליבק.

המסע החל לפני כ-3 שנים כאשר הצלם אלכס ליבק תיעד את חייהם של ילדים חולי סרטן בסביבתם הטבעית, והמשיך עם שיתוף הפעולה של קבוצת פוטוגרופ. קבוצת פוטוגרופ ערכה סדנאות צילום עבור ילדי העמותה, במסגרתן הילדים נחשפו לעולם הצילום. במהלך המסע נוצר קשר קרוב ומחבק בין צלמי קבוצת פוטוגרופ והילדים, תוך ליווי אישי צמוד וקשר עם המשפחות.

התמונות שיוצגו בתערוכה מתארות את אורח חייהם של הילדים מבעד לעדשת המצלמה. רגעים אלה כוללים שמחה ותקווה המהולים בעצב וכאב. אפרת סלע שהגתה את הרעיון לשיתוף הפעולה למען הילדים, יזמה ואצרה את התערוכה בשיתוף עם האוצר דורון פולק.
 
כל התמונות המוצגות בתערוכה עומדות למכירה. ההכנסות ממכירתן ישמשו עבור קנייתם של 20 מכשירים רפואיים בשם IVAC - "סופר טיפות". בעזרת ה-IVAC ניתן לשלוט על כמות וזמן של תרופה, על ידי הגדרת המינון לילד מבעוד מועד. מינון שאינו נכון עלול לגרום להחמרה במחלה ואף למוות, ולכן חשיבותו של מכשיר זה הינה גדולה ביותר.
 
(תמונת מסגרת: ניצן עמיר)
תגובות
אין תגובות למאמר