כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

סיגל טל לעוף רחוק מציגה: מותק של אירוע

מאת: חדשות 'מפיק' /
05.12.2013
/ 9:46

חברת "סיגל טל לעוף רחוק" הפיקה השבוע אירוע משפחות לכבוד חג החנוכה, לאחת מלקוחותיה הגדולים של החברה.

חברת ההפקה מספרת כי האתגר הראשון היה להקים אירוע פנטזיה ולהתפלל שלא ירד גשם באותו היום. המטרה הייתה להפוך את 'אחוזת סנדרין' שבגליל למתחם פנטזיה מיוחד, באוויר הפתוח, אל מול הנוף עוצר הנשימה של צפון הארץ.

האתגר השני, מבחינתה של חברת ההפקה, היה להתחדש בספקים חדשים וליצור חדשנות ומקוריות לאורך כל הדרך.
 
האתגר העיקרי היה, כמובן,  לייצר אירוע רב משתתפים שמצליח לענות על צרכיהם המגוונים של כלל עובדי החברה - בין אם מדובר במשפחות עם ילדים ובין אם מדובר בצעירים ומבוגרים ללא משפחות. המטרה הייתה ליצור אירוע שהעובדים ידברו עליו עוד הרבה זמן וישאיר טעם מתוק בפה.
 
מותק של חנוכה - לעוף רחוק
 
מותק של חנוכה - לעוף רחוק
 
להפקת האירוע נבחרה חברת לעוף רחוק בניהולה של סיגל טל, בעלת ותק של 15 שנה בהפקת האירועים ומי שמכירה היטב את החברה מזה מספר שנים. 'לעוף רחוק', יחד עם מנהלת משאבי האנוש, החליטו ביחד על אירוע שיתקיים תחת הכותרת 'מותק של חנוכה - כניסה לעולם של צבע, הנאה והרפתקה'. 
 
האירוע נערך באחוזת סנדרין מתחם חדש לאירועים בגליל המערבי אשר במתחם ביג, ליד קיבוץ רגבה. לעיצוב התפאורה נבחרה חברת להבות. המטרה הייתה להכניס את המשתתפים לתחושה שהם חלק מאגדה מתוקה ומהנה.  
 
מותק של חנוכה - לעוף רחוק
 
מותק של חנוכה - לעוף רחוק
 
מותק של חנוכה - לעוף רחוק
 
שתי הבחירות הללו היו בחירות אמיצות אך משתלמות. מכיוון שמדובר במתחם חדש ובספק חדש לתפאורה. כל מפיק יודע שהנטיה היא תמיד ללכת עם המוכר והידוע, אך לפעמים חייבים להתנסות ולהעיז כדי לקחת את הלקוחות למקומות חדשים.
 
אחוזת סנדרין התגלתה כמתחם המושלם לאירוע עם תפריט מזון משובח, אך מעבר לכך, הצוות שלה התגלה כצוות שמוכן לעשות הכל כדי שהלקוחות ייצאו מרוצים. וכך גם לגבי תפאורת האירוע בידי חברת 'להבות', התוצאה היתה הרבה מעבר לדימיון וכללה פטריות ענק אדומות, שבילים עם שיחים בשלל צבעים, פרחים רב ראשיים ועוד. בלב התפאורה המרשימה הזו הוקם הבית של עמי ותמי, שמתוכו יצאה מכשפה שבחשה את הילדים בסיר ענק. 
 
לצד התפאורה הייחודית של להבות, עיצוב האירוע הופקד בידיו האמונות של טל חורש, מחברת HEDONISM המלווים את סיגל טל ולעוף רחוק מזה שנים.
 
מותק של חנוכה - לעוף רחוק
 
מותק של חנוכה - לעוף רחוק
 
מותק של חנוכה - לעוף רחוק
 
להשלמת חווית המתיקות פוזרו שולחנות עמוסים בממתקים ברחבי המתחם, ובכניסה למתחם קיבלה את פני הבאים עוגת ענק בת 3 קומות.
 
האירוע כולו היה עם מחשבה על חיבור העובדים למותג ולחברה וכלל שלטי רחוב, שלטי מתחמים ושלטי ענק  וכמובן במה מרכזית ועליה גב במה ססגוני וממותג.
 
ב'לעוף רחוק' ידעו  שעם קהל מגוון כל כך חשוב לייצר מגוון חוויות ותכנים שידברו אל כלל המשתתפים. על הילדים והמשפחות ניצח המנחה- אודי פישר שהפעיל אותם בהנאה רבה במהלך האירוע בשלל הפעלות על הבמה. כנרת הפקות בנתה סדנאות ותכנים ייחודיים לאירוע שכללו עיצוב בבצק סוכר, חנוכיית זחל, הפעלות לקטנטנים ועוד. בנוסף במרחבי האירוע האורחים יכלו להנות ממופעי שטח ולוליינות של חברת הגובהטרון. לאורך השבילים חיכו למשתתפים אבירים על קביים, שחקנים על תלת אופן, פיה מכושפת ועוד חוויות מתוקות. החיבור לחג החנוכה היה כמובן חשוב ובמתחם התהלכו מכבים במופעים ספונטניים ועל הבמה המרכזית הופיעו במהלך האירוע אמני אש וג'אגלניג.
 
מותק של חנוכה - לעוף רחוק
 
מותק של חנוכה - לעוף רחוק
 
כאמור, בתכנון האירוע הושקעה מחשבה רבה בכדי שגם עבור הצעירים והמבוגרים שלא הגיעו בלווית משפחותיהן יהיה זה אירוע בלתי נשכח. סיגל טל שלבה במתחם סדנאות מגוונות של יוגה צחוק, סדנה להכנת קאפקייקס, הנשים הצעירות והמבוגרות נהנו מציורי פנים ואף ציורי ציפורנים ועוד שלל הפתעות.
 
את אקורד הסיום של האירוע נתן גרי המבורגרי מ'חברים', שסחף את הילדים במופעסיום בליווי רקדניות על הבמה המרכזית.
 
צוות 'לעוף רחוק' מסכם את האירוע באמירה -"אלוהים נמצא בפרטים הקטנים וכיף לעבוד עם חברות שאוהבות להשקיע בעובדים שלהם. חברות שאוהבות לעוף רחוק".
 
מותק של חנוכה - לעוף רחוק
 
מותק של חנוכה - לעוף רחוק
(צילום: ליאור רוטשטיין, סיגל טל)
 
 
 
סדנאות ותכנים: כנרת הפקות
 
עיצוב: HEDONISM
 
תפאורה: להבות
 
הגברה: גבאי
 
תקליטן: אוהד ברכה
 
שחקנים: הגובהטרון
 
הנחייה: אודי פישר
 
גימיק אופניים: מותק מתוק באירוע
 
צילום: ליאור רוטשטיין, סיגל טל
 
גרפיקה: לי אלמן עוזייר
תגובות
אין תגובות למאמר