כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חברת 'אלדן הפקות' מתחדשת

מאת: חדשות 'מפיק' /
01.12.2013
/ 15:02

במשרדי חברת 'אלדן הפקות' מורגשת בימים אלה תכונה רבה מאוד. מלבד ההכנות לאירוע הלקוחות הענק לציון 18 שנים לפעילות החברה, משיקה החברה החל מהיום מיתוג חדש ומקיף עליו שקדו תקופה ארוכה. בנוסף, חתמה השבוע 'אלדן הפקות' על הסכם שיתוף פעולה עם חברת GLOBAL EVENTS - חברה בינלאומית מהגדולות בעולם בתחום האירועים, כנסים ותערוכות, ובכך הפכה לחברה גלובלית עם סניפים ונציגויות במספר מדינות בעולם.

את המיתוג החדש (שעוצב בסטודיו של החברה האחות "הכהנים קריאייטיב") יוכלו לקוחות החברה לפגוש כבר בהזמנה לאירוע הקרוב ובאתר הרישום של החגיגות. המיתוג החדש נועד לשדר הרמוניה, חדשנות, גמישות וקריאייטיב פורץ גבולות.
 
אירוע הלקוחות לציון 18 שנות פעילות פורה של החברה יתקיים תחת הכותרת "לחדש, לרגש, לחגוג". מנכ"ל החברה, דניאל כהן, מספר על ההיגיון שעומד מאחורי הכותרת: "פרטנו בזימון ללקוחות שכל השנה אנו יוצרים, מחדשים ומרגשים אותם בחגיגות השונות שאנו מפיקים להם, הפעם תורנו לחדש, במיתוג מחדש, לרגש ולהתרגש ולחגוג יחד עם הלקוחות שלנו 18 שנות פעילות. הם מפרגנים לנו כל השנה על העשייה והחגיגה השנתית שלנו היא ההזדמנות שלנו להודות להם חזרה".
 
פרטי האירוע המלאים לא פורסמו עדיין, אך למדור נודע כי באירוע צפויים להופיע אמנים מובילים, ביניהם סינגולדה וחברים, עיליי בוטנר וילדי החוץ של NMC, ווקה פיפל שגם מתחדשים בעצמם ויפיקו במיוחד לאירוע גם טיזר מזמר. בנוסף, באירוע ישולבו שלל חידושים מענף האירועים (שעדיין לא ניתן לחשוף) והכל בהתאם לקונספט "מסיבת חורף לוהטת".
 
האירוע הנוצץ, שייועד למוזמנים בלבד, יתקיים ב"וילה גן אורנים" מתחם האירועים בגני התערוכה, שמתחדשת גם היא בקייטרינג בית חדש - "עד עלות השחר" מקבוצת ע.ש.ש, בניצוחו של השף קולין גילון. בנוסף, "לה מיה" בר יגישו גם  את הוודקה החדשה של  חברת ארודן VINCEN’THEO ("האח של" וואן גוך).
 
המדור מבטיח להביא פרטים נוספים על האירוע ברגע שאלה יפורסמו.
 
עד שזה יקרה, אתם מוזמנים ליהנות מהאתר החדש של החברה
תגובות
אין תגובות למאמר