כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הדרך הנכונה לבחירת מיקום לאירוע עסקי

מאת: חדשות 'מפיק' /
01.12.2013
/ 10:19
אחד הדברים הכי חשובים שעלינו להתמודד עמם בעת שאנו ניגשים להפקת אירוע עסקי, הוא בחירת הלוקיישן בו יתקיים האירוע. לבחירה הזו, אשר נראית לעתים טריוויאלית, תהיה בסופו של דבר את ההשפעה הגדולה ביותר על האירוע שלכם, מאחר וכל ההיבטים הנוספים של ההפקה, החל מהקייטרינג, דרך הציוד שעליכם לשכור לצורך האירוע, וכלה בדרכי ההגעה של המוזמנים לאירוע. לכן אין זו בחירה יש להקל בה ראש. 
 
כאשר אתם ניגשים לבחירת הלוקיישן, מומלץ בראש ובראשונה לנסות למפות את האזורים מהם צפויים להגיע האורחים לאירוע, ולפי מיפוי זה לבחור את האזור הגיאוגרפי בו תקיימו את האירוע. כך לדוגמא, אם אתם מפיקים אירוע עסקי עבור חברה שמשרדיה מממוקמים בצפון הארץ, ומרבית המשתתפים באירוע צפויים להגיע מאזור זה, הגיוני יהיה לבחור באחד ממבחר המקומות לאירועים בצפון הארץ. אם, לעומת זאת, רוב האורחים מגיעים ממרכז הארץ, יהיה חכם יותר להזיז את האירוע בהתאם, ולמקם אותו במרכז. כך גם לגבי אירוע שמרבית אורחיו מגיעים מהדרום.
 
אך מה עושים כאשר אורחי האירוע צפויים להגיע ממספר אזורים שונים? במקרה כזה נוהגים רוב המפיקים לקיים את האירוע במרכז הארץ. במהלך השנים הארוכות שלנו בענף, גילינו שלא תמיד חייבים לקיים אירוע מסוג זה במרכז, וכי רבים מאורחי האירוע שלכם ישמחו לשנות מעט את הנוף והאווירה ולהגיע לאירוע העסקי שלכם גם אם תצאו מגבולות גוש דן. ובכל זאת, על מנת שלא להטריח את המוזמנים שלכם בנסיעות ארוכות מדי, מומלץ לבחור במקום שלא נמצא רחוק מדי מהמרכז, אך עדיין שומר על הייחודיות והאווירה הכפרית.
 
מקום  כזה, בו יצא למדור לבקר לאחרונה, הוא אדלה - Upstairs, מתחם האירועים העסקיים הממוקם ברמת ישי, שעה בלבד מאזור המרכז. המקום, אשר בנוי בצורה מושלמת עבור אירועים ומפגשים עסקיים, סדנאות והרצאות, מצליח לשמור בדיוק על התמהיל הנכון לו אנו מצפים כאשר אנו מחפשים אורבניות יוקרתית בשילוב עם אווירה כפרית עדינה. חלל האירוח של 'אדלה - Upstairs' מתאים לאירוח של כ- 50 משתתפים, כאשר המרחב המודולרי שלו הופך אותו למושלם עבור מגוון רחב של אירועים.
 
אדלה
 
אדלה
(צילום: יח"צ)
 
 
(תמונת מסגרת: FreeDigitalPhotos)
תגובות
אין תגובות למאמר