כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המרתון של תל אביב יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
28.11.2013
/ 11:25
תל אביב מתחילה את ההכנות למרתון שיתקיים לקראת סוף חודש פברואר ברחבי העיר. המרתון, שתוכנן להתקיים במקור בחודש מרץ, הוקדם בכחודש, כפי הנראה בעקבות האסון שליווה את המרתון של השנה שעברה, והוא יתקיים ב- 28/2.
 
שינוי נוסף שילווה את המרתון השנה, הוא נותנת החסות הראשית של האירוע. חברת ג'ילט, שפרשה עליו את חסותה בשנים האחרונות, הסירה השנה את החסות. גורמים בתעשייה טוענים כי הדבר נובע גם הוא מהאסון של השנה שעברה, אך כרגע אלו הן רק ספקולציות. המדור, שידוע בחיבה שלו לספקולציות, מעדיף לחכות לתשובות רשמיות יותר. מי שתתן השנה את חסותה למרתון היא ענקית החומרה הקוריאנית סמסונג.
 
במרוץ עצמו יתקיימו מספר מקצים, שיתנו למגוון רחב ככל האפשר של משתתפים לקחת בו חלק, זאת לפי רמת הכושר והיכולות שלהם. כך לדוגמא, יוכלו הרצים המקצועיים ביותר להשתתף במרתון המלא, באורך של 42 קילומטרים, המקצועיים פחות בחצי מרתון, ומשם רמת הקושי תרד לעשרה קילומטרים, 4.2 קילומטרים ומסלול המירוץ לילדים. בנוסף, במקביל למירוצי המרתון, יתקיים גם מסלול מיוחד לאופי יד.
 
למעלה מ- 500 משתתפים כבר נרשמו למירוצים השונים עד לכתיבת שורות אלה, כאשר לפנינו למעלה משלושה חודשים עד ליריית ההזנקה הראשונה. אם לשפוט לפי ניסיון העבר, למעלה מ- 20,000 רצים צפויים להשתתף באירוע.
 
את המרתון מפיקה עיריית תל אביב בשיתוף עם חברת כפיים.
 
תגובות
אין תגובות למאמר