כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המעבדה - ניסויים בקד"מ בבני אדם

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
26.11.2013
/ 13:19

הצטרפו אלינו לניסויים בקד"מ בבני אדם, וצפו בפעילויות שיווק חוויתיות סביב העולם.

טיסה נעימה

חברת התעופה הבריטית 'בריטיש איירווייז' הציבה לאחרונה שלט חוצות מיוחד בכיכר פיקדילי הלונדונית לצורך פעילות אינטראקטיבית חביבה. במסגרת פעילות זו, בכל פעם שעובר מטוס של החברה מעל שלט החוצות האינטראקטיבי, הילד שמופיע על השלט מצביע עליו ומסב אליו את תשומת לבם של העוברים ושבים. מיד לאחר מכן מופיע על השלט כיתוב המציין את מספרה של הטיסה שחלפה ואת היעד הסופי שלה.
 
 
קידום עצמי מהסרטים
 
במסגרת פעילות קידום עצמי הנהדרת הבאה, הצלם הדני יאנס לנארטסון ייצר 400 בובות בדמותו אותן שלח בצירוף תיק עבודות לאנשי מפתח בסקנדינביה ובעולם. הרעיון המבריק הצליח לעורר את סקרנותם של הנמענים, וכך הגדיל בצורה משמעותית את החשיפה לעבודות שלו. מאז הפיק את הקמפיין, הספיק יאנס לעבוד עם חברות ענק כגון איקאה, ואגאבונד ועוד.
 
 
פעילות מכעיסה
 
הפעילות הבאה מופיעה כאן רק בגלל שהיא הצליחה להכעיס אותנו. במסגרת פעילות לקידום סרט האימה החדש בסדרת סרטי 'צ'אקי', המספרים את קורותיה של הבובה הרצחנית, החליטו אנשי הקד"מ הברזילאים שזה יהיה מצחיק להפחיד למוות אנשים תמימים בעת שהם מחכים בתחנת האוטובוס.
 
לצורך כך, שחקן מטעמם התחפש לבובה המוטרפת, והתחבא בתוך שלט הפרסומת לסרט. לאחר שאנשים חיכו מספר דקות בתחנה, ומן הסתם הבחינו בשלט, האורות בתחנה החלו לרצד והשחקן פרץ מהשלט והחל לרדוף אחריהם כשבידו סכין מזויפת. למזלו של השחקן, אף אחד מאותם קורבנות תמימים לא היה חמוש. למזלם של אנשי הקד"מ, לאף אחד מהם לא הייתה בעיית לב.
 
תגובות
אין תגובות למאמר