כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פרויקט 'את לא לבד!' נגד אלימות

מאת: חדשות 'מפיק' /
24.11.2013
/ 11:21

מדי שנה, ב-25 בנובמבר, מציינים בעולם את היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים. השנה החליט בראיין ליידן מנכ"ל רשת "נייל סטודיו" המפעילה מרכזי הכשרה למקצועות הפדיקור והמניקור לקדם את הנושא באופן משמעותי לאור ריבוי אירועי האלימות האחרונים נגד נשים וההקצנה שחלה בסוג העבירות.

הידועניות נענו להצעתם של נייל סטודיו ועמותת ל.א ונרתמו ליום צילום במסגרתו כל אחת מהן הניפה באצבעותיה את סימן האות V (ניצחון) כשציפורניה משוחות באחד משני צבעי לק: שחור או לבן.

ליוזמה "את לא לבד!" נרתמו נשים מובילות בתעשיית הבידור: רונה לי שמעון, חן שילוני, אמירה בוזגלו, אתי דודאי, מורן איזנשטין, שירה פרבר, ענת ברזילי, נתי קלוגר, שלי גפני ועוד. כל צוות ההפקה עבד באופן התנדבותי, כאשר על הצילום פיקד הצלם שי גבריאלי, את האיפור ביצעה המאפרת לבנת סדן, השלימה את מלאכת המניקור רובין טל ותחום השיער היה באחריותו של מעצב השיער איציק סרדיניה.
 
את לא לבד - מורן אייזנשטיין את לא לבד - מעין קרת
 
הלק  השחור מסמל את הקושי הרב והמציאות העגומה אותה חובות הנפגעות בעוד שהצבע הלבן הוא החזון האופטימי אותו מבקש המיזם לעורר בניסיון לקדם את המטרה המרכזית: לעורר מודעות, לקדם חקיקה, להגביר אכיפה ולעודד נשים לפנות לעזרה. רשת 'נייל סטודיו' הצהירה כי גווני הלק השחורים והלבנים מ-4 מותגי הלק שלקחו חלק במיזם: OPI, צ'יינה גלייז, קולור קלאב ושס-ויט אשר ימכרו בחודש המאבק  נגד אלימות נשים יתרמו לטובת פעילות המקלטים של עמותת ל.א.
 
את לא לבד - נתי קלוגר את לא לבד - שלי גפני
 
צילום הפרוייקט : שי גבריאלי
איפור: לבנת סדן
מניקור : רובין טל ל"נייל סטודיו"
שיער: איציק סרדיניה
 
תגובות
אין תגובות למאמר