כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חברת G PRODUCTION מרימה עוגן

מאת: חדשות 'מפיק' /
20.11.2013
/ 14:27

יריד סופר-פארם BUYING SHOW התקיים ביום שני האחרון (18/11) בגני התערוכה ביתן 1 בת"א. ביריד הציגו כל ספקי סופר פארם מתחום הטואלטיקה, מזון וקוסמטיקה, בפני צוות עובדי הרשת, המונה כ-600 איש מנהלי סחר, מנהלות קוסמטיקה עמיתים והנהלה.

היריד התקיים השנה בסימן חוף הים, וכל הביתנים עוצבו בהתאם. G productions מבית G group עיצבו השנה את ביתן הקוסמטיקה של חברת שסטוביץ- ביתן בגודל של 48 מ"ר בו הוצגו ההשקות האחרונות מבית קלוין קליין, DOWN TOWN ורבלון אולטימייד סוויד בביתן המדמה יאכטה יוקרתית.

בנוסף הפיקה השנה חברת G productions לראשונה את ביתני life של סופר פארם, הגדולים מביתני היריד – 54 מ"ר בסגנון חוף ים. הביתן של life פסול מהשתתפות בתחרות הביתן היפה, מפני שקשור ישירות לרשת סופר-פארם, יוזמת היריד. 
 
הדוכן האחרון שעיצבו, היה של שסטוביץ טואלטיקה ומזון – 18 מ"ר בסגנון בוטיק. 
 
בדוכן שזכה בסופו של דבר בתחרות הביתן היפה, שסטוביץ קוסמטיקה, הוגשו בפינות הישיבה של הסיפון קוקטיילים צבעוניים ורקדניות FLASH MOB דאגו להרקיד את הקהל וליצור מוקד משיכת קהל וחשיפה כל חצי שעה. ביתן הקוסמטיקה זכה, זו השנה השנייה, בביתן היפה ביותר מבין 65 הספקים שהציגו.
 
אור לובושיץ, מבעלי G group, נמסר למדור החדשות- "גאווה גדולה שחברה צעירה, הנמצאת בתחרות מול ענקים הנמצאים שנים רבות בתחום הפקות וירידים, מצליחה לכבוש שנה שניה ברציפות במה ראויה זו. אני מודה לחברים בשסטוביץ שנותנים בנו ביטחונם יריד אחרי יריד, ושמחים לצרף למשפחתנו לראשונה את מותג life וחברינו בסופר פארם".
 
יריד סופר פארם 2013
 
יריד סופר פארם 2013
 
יריד סופר פארם 2013
 
יריד סופר פארם 2013
 
יריד סופר פארם 2013
 
יריד סופר פארם 2013
 
יריד סופר פארם 2013
 
יריד סופר פארם 2013
(צילום: יח"צ)
 
הפקה: G productions מבית G group
 

 

תגובות
אין תגובות למאמר