כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל המשחקים הדיגיטליים הראשון בישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.11.2013
/ 11:45

חברת אינטרסקול ישראל, המקיימת כבר 25 שנה פעילויות בנושא חינוך לטכנולוגיה עבור ילדים ובני נוער, תקיים במהלך חג החנוכה את פסטיבל המשחקים הדיגיטליים הראשון ביס פלאנט בראשון לציון. הפסטיבל ייערך בשיתוף עם ארגון Games for Change, אשר הוקם ב- 2004 ופועל למען פיתוח ושימוש במשחקים חברתיים למטרות חינוכיות והומניטריות.

חזון מארגני הפסטיבל הוא לעודד ילדים ובני נוער ליצור ולהשתמש במוצרי מחשב דיגיטליים למטרות חינוכיות תוך הכרה בכוח עולם המשחקים הדיגטלי ככלי לשינוי חברתי. לצורך כך, חברה אינטרסקול ישראל, הארגון החינוכי הוותיק בישראל, אשר מהווה גם את הנציגה הרשמית של Games for Change העולמית, וכן יצרניות טכנולוגיה מקומיות וגלובליות, להפקת פסטיבל ראשון מסוגו בישראל. 

האירוע יכלול פעילות פיתוח של משחקים, כאשר במתחם המרכזי תוקם פינה ייחודית בה המפתחים יציגו וידגימו למשתתפי האירוע את המשחקים שפיתחו, ואלו בתמורה ידרגו את המשחקים שאהבו.
 
בנוסף, השותפים לאירוע יקימו מתחם מיוחד, בו יועמדו עמדות ופינות ייחודיות אשר יפעילו השותפים לאירוע ובהם ידגימו את ביצועי עולם המשחקים במוצריהם. כך, יתאפשר למשתתפים להתנסות במוצרים הטכנולוגיים, בדגש על משחקים. בין היתר תוקם פינת טורנירים בה ישחקו משתתפי האירוע במשחקי רשת רבי משתתפים בינם לבין עצמם.
 
האירוע ייערך ב- 3 בדצמבר באולם הכנסים של ה'יס פלאנט' בראשון לציון.
 
תגובות
אין תגובות למאמר