כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

החרדים יוצאים נגד פסטיבל האבירים בירושלים

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
19.11.2013
/ 10:39
אחרי שהכף הוכרעה ועברו להן הבחירות לרשויות המקומיות, ואחרי שנחתמו כל הרשימות, כנראה שאפשר לגשת לנשאים החשובים באמת. כך לפחות בירושלים, בה מנהל בימים אלה משא ומתן קואליציוני סוער במיוחד מול הסיעות החרדיות. במסגרת המשא ומתן, דורשת סיעת 'יהדות התורה' לבטל את פסטיבל האבירים המתקיים בעיר העתיקה בירושלים בסופי השבוע האחרונים.
 
במסגרת מחאתם זו, שלחו חברי הסיעה מכתב חריף לראש עיריית ירושלים ניר ברקת, בו יצאו כנגד הפסטיבל, הכולל לטענתם "מופעי פריצות", "תועבה", ושאר ירקות.
 
בין היתר נכתב במכתבם כי הם "בושים מהחרפה בהאדרת שם הצלבנים אשר הרגו לא חמלו, שחטו וטבחו בכל מיני מיתות משונות, קשות ואכזריות, את רבבות רבבות אבותינו ואמותינו קדושים וטהורים, ב'מסעי האבירים' הללו, ובתוכם את כל תושבי ירושלים, כאן, בערב הפסח!".
 
כיאה למכתב מעין זה, הוא מסתיים באיום - "הננו מודיעים לך בזה שאם לא תבטל מופעים אלו ודוגמתם, דברים אשר יש בהם מחילול הקודש, לא נהסס לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותנו".
 
להזכירכם, בעוד יומיים (21/11) מתקיים יומו האחרון של הפסטיבל, כך שהמדור היה ממליץ לאנשי הסיעה להמתין מספר ימים ולהכריז על ניצחון מצידם.
 
פסטיבל האבירים בירושלים 2013
בתמונה - אנשי הפסטיבל מנסים להבין על מה המהומה
תגובות
אין תגובות למאמר