כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הפילהרמונית הצעירה חוגגת 40 למרכז המוזיקה

מאת: חדשות 'מפיק' /
13.11.2013
/ 11:12

התזמורת הפילהרמונית הישראלית הצעירה של המרכז למוזיקה ירושלים תקיים בחודש דצמבר הקרוב את קונצרט סיום כנס החורף שלה בשני אירועים מיוחדים-  ב- 6 בדצמבר בהיכל התרבות בתל אביב, וב-7 בדצמבר בתיאטרון ירושלים. הקונצרט, אשר יעמוד השנה בסימן 40 שנים למרכז למוזיקה ירושלים, יתקיים בניצוחו של דניאל כהן ובהשתתפות הסולנים, איתי שפירא (כינור), צבי פלסר )צ’לו),  איתמר גולן (פסנתר), כולם בוגרי תכניות המצטיינים של המרכז.

בקונצרט תבצע התזמורת את הפתיחה מתוך האופרה "הספר מסביליה" של רוסיני, קונצ’רטו משולש לפסנתר, כינור וצ’לו בדו מז’ור של בטהובן, ואת הפתיחה החגיגית 1812 של צ'ייקובסקי בהשתתפות מקהלת כלי נשיפה ממתכת.

הקונצרט מסכם את כנס החורף של התזמורת הפילהרמונית הצעירה- שבוע  של פעילות אינטנסיבית בקמפוס בית הספר למדעים ואמנויות בירושלים, שבמהלכם כ- 90 חברי התזמורת למדו וניגנו בהדרכת בכירי המוזיקאים מישראל ומחו"ל.
 
הפילהרמונית הצעירה
(צילום: יעל אילן)
 
התזמורת הפילהרמונית הישראלית הצעירה היא תזמורת הנוער הסימפונית הלאומית של ישראל. התזמורת פועלת בניהולו של המרכז למוזיקה ירושלים בשיתוף התזמורת הפילהרמונית הישראלית, ומורכבת מ- 90 הנגנים הצעירים הבולטים בארץ, בגילאים 14-18, רובם הגדול זוכי מלגות קרן התרבות אמריקה-ישראל, אשר נבחרים ומוזמנים להצטרף לשורותיה מכל רחבי הארץ. 
 

 

תגובות
אין תגובות למאמר