כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מתכננות חתונה? Wed Market 2014 יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.11.2013
/ 13:13

לקראת תחילת עונת חתונות החורף יתקיים במרכז הירידים בת אביב ה- Wed Market- שוק אופנה לכלות 2014.

כפי שכל זוג העומד בפני חתונה יודע, על מנת שהחתונה תעמוד בסטנדרטים של החלומות שלהם, עליהם למצוא את שיר החופה המושלם עבורם, את המקום המושלם לאירוע, ולהשיג את השמלה המושלמת. הבעיה היא, שהמרדף אחרי כל אלה יכול להותיר אותם תשושים ומרוששים.

על מנת להקל מעט על המעמסה הכלכלית, מפיקה חברת 'קליינטורה - גיל אשכנזי' את שוק האופנה לכלות, בו יוכלו הכלות לעתיד למצוא את השמלות שלהן בשיטת "שלמי וקחי", וכך לנסות לרכז ולהוזיל את מסע הקניות לקראת האירוע החד פעמי.
 
Wed-Market 2014 מגיע בעקבות עודף תחרות בשוק, ירידה במחירים ושינוי משמעותי בהתנהגות הצרכנים המבקשים את הטוב ביותר במחיר הסביר ביותר. ככזה, מציע היריד פתרון לכלות,  שיוכלו לסיים במהירות ובמינימום של הוצאות את מסע הקניות לאירוע. העסקים, לעומת זאת, יוכלו להגדיל הכנסות במהרה ובמינימום הוצאות שיווק.
 
שוק האופנה יתפרש על פני שטח של 1800 מ"ר ויאפשר שטחי מכירה ללמעלה ממאה עסקים ומותגים הפונים לקהל המתחתנים ועולם האישה, ביניהם שמלות כלה וערב, עיצוב שיער, הנעלה, קוסמטיקה, תכשיטים, אביזרים, אסתטיקה ועוד.
 
את האירוע מפיקה חברת ההפקה קליינטורה, בבעלות גיל אשכנזי, חברה להשבחת עסקים בענף האירועים הפועלת מזה עשור. בין היתר, החברה היא יוזמת ומפיקת הכנס השנתי לעוסקים בענף האירועים המתקיים מזה 4 שנים, בעוד השנה החליטה לספק מענה הן לצרכנים והן לעסקים בענף האירועים בצורת שוק האופנה לכלות. 
 
האירוע יתקיים בביתן 10 של גני התערוכה ב- 27/2/2014.
 
תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  אחלה מיזם במיוחד בימים אלו