כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מלון SEA HOTEL יוקם על חופה של בת-ים

מאת: חדשות 'מפיק' /
11.11.2013
/ 15:52

קבוצת "רום כינרת" ו"טופבן" הודיעו היום בבוקר (11/11) על בנייתו של מלון "Sea Hotel" אשר יוקם על רצועת החוף של בת-ים, ואורחיו ייהנו מגישה ישירה לחוף פרטי הצמוד אליו ושירותי חוף מקיפים. המלון בן 26 הקומות יכלול כ- 400 חדרים במגוון גדלים. חלק מיחידות המלון ימכרו ללקוחות בינלאומיים וישראליים וחלקם ייוותרו בבעלות הקבוצה כאשר כלל החדרים ינוהלו על ידי רשת ניהול מלונאי מהגדולות בעולם. בימים אלו מצויה הקבוצה במו"מ עם מספר רשתות בינלאומיות, אשר טרם פתחו בתי מלון בישראל, ורואות בישראל כיעד תיירותי אסטרטגי חשוב.

למרגלות המלון ולאורכה של הטיילת תוקם שדרת חנויות יוקרה ובה מיטב מותגי העילית מהעולם.

עיצובו של המלון הופקד בידיה של חברת HBA הבריטית - מחברות עיצוב בתי המלון המובילות בעולם, אבזור פנימי יוקרתי של כל חדר וחדר במלון יבוצע על ידי מותג היוקרה האיטלקי Francesco Molon, וספא ייחודי שיופעל ע"י רשת בינלאומית ויציע טיפולים ומוצרים.
 
כל חדרי המלון נהנים מנוף לים ויעוצבו במיטב הטכנולוגיה המתקדמת בעולם מלונאות הבוטיק. 
 
הקונספט העיצובי של המלון שואב את ההשראה שלו מעולם התנ"ך, מארץ ישראל ומהים התיכון שלחופו הוא יוקם. האלמנטים השונים ישלבו בין מוטיב הים והתנ"ך, התרבות היהודית וארץ ישראל
 
בעיצובו של Sea Hotel נעשה שימוש בקשת חומרים וצבעים השואבים את השראתם מן הים, מחופיה הזהובים של העיר בת ים, מטקסטים תנ"כיים, ממורשת העם היהודי ומאמנות היודאיקה המסורתית.
 
מלון Sea Hotel
(הדמיה)
תגובות
אין תגובות למאמר