כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חנוכה במתחם ביאליק

מאת: חדשות 'מפיק' /
11.11.2013
/ 13:30
בית ביאליק בתל אביב יקיים מגוון פעילויות לילדים במהלך חג החנוכה הקרוב.
 
בין הפעילויות: "המרוץ למכביה"- טקס פתיחת המכבייה של בית העיר עומד להתחיל, אך הפנס הראשון של העיר כבה. הילדים יוזמנו להצטרף למסע משימות ותחרויות משעשע כדי להשיב לפנס את אורו ולהזניק את המשחקים.
 
בית ביאליק - "אורות, סודות ואגדות". מדוע אסף ביאליק אגדות? מה כתב המשורר לכבוד החנוכה? מה מתחבא במרתף הבית ומה קרה לחנוכייה הגדולה? הילדים מוזמנים לגלות את נפלאותיו של המשורר הלאומי, חיים נחמן ביאליק במסע חוצה זמנים.
 
סדנה: "מציירים פושטית". בחג החנוכה תתארח לסדנת אמן האמנית קרן שפילשר שתלמד את הילדים לאייר, בדקה או שתיים, איורים מקסימים ומלאי דמיון, במחברת חומה "כמו של פעם". 
 
ההצגה "משאלה של נר" - אלו משאלות יש לנרות? דרך סיפורו הקסום של נר נחשף קהל הילדים למאפיינים והסמלים של חג החנוכה במופע עשיר, מקסים ומלא נפלאות ונסים. השחקנית: נילי גפנן (נילי ספרי לי).  
 
ההצגה "אגדה במעבדה"- צמד מדענים מדופלמים חותרים להמציא דבר שיהפוך אותם לעשירים באדם, אך הניסוי שלהם משתבש, האם יצליחו המדענים למצוא זהב? עיבוד ע"פ אגדתו של חיים נחמן ביאליק: "שלמה ושלושת האחים". כתיבה ובימוי: רוני ברודצקי. שחקנים: רותם גולדנברג, מאור פרידמן
 
ההצגה "לירה מזהב". אגדת עם קסומה הטומנת בחובה מוסר השכל. גיבורי האגדה הם אב ובן, בדרך של חוכמה והומור מלמד האב את בנו כמה ערכים חשובים לחיים. השחקנית: נילי גפנן (נילי ספרי לי).  
 
חנכה במתחם ביאליק
(צילום: נטע אלונים)
 
תגובות
אין תגובות למאמר