כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מתחם חדש בנמל תל אביב ינסה להנגיש אמנות לקהל הרחב

מאת: חדשות 'מפיק' /
30.10.2013
/ 12:06

נמל תל אביב מציג- Art Market, חלל חדש בעל אופי ייחודי שהופך את המפגש עם אמנות איכותית לנגישה גם לאנשים שאינם נוהגים לרכוש אמנות ואינם רואים עצמם כאספנים. החלל מחזיק באוסף של כ- 1,000 יצירות המאפשרות לקהל הרחב הזדמנות לשוטט, לגלות ולרכוש אמנות, לבית או למשרד, והכול במחירים הוגנים.

המתחם החדש, שייפתח ביום שישי הבא (8/11) ביריד המזרח המתחדש, מתחם העיצוב של נמל תל-אביב, שייך לקבוצת ברונו ארט ששורשיה לפני כ- 100 שנה. Art Market מציג אוסף גדול ממדים שמכיל יצירות של אמנים פורצי דרך, אמנים מובילים ואמנים בראשית דרכם מישראל ומחו"ל כאחד. בין האמנים שיציגו בחלל- יעקב אגם, נחום גוטמן, קדישמן, דודו גרשטיין, גדי פריימן, אסתר מייטלוב, מרים מס, רחל ידיד ועוד רבים וטובים.

האנשים העומדים מאחורי הפרויקט הם מוטי אברמוביץ', בעלים בקבוצת 'ברונו ארט', המתמחה בייעוץ אמנותי לאנשים פרטיים וחברות, ויוחנן הרסון, אוצר Art Market, אמן הבית של גלריית Artnova בירושלים, שהקים את Gebo art space חלל אמנות רב תחומי ודינמי בלב תל- אביב. 
 
כחלק מהפעילות השוטפת בחלל של Art Market, יהיו תצוגות משתנות, לצד הרצאות וסדנאות של אמנים מובילים מישראל ושתופי פעולה עם ירידי אמנות בכל העולם. התצוגות ישתנו על בסיס קבוע, תוך שימת דגש על איכות בשילוב עם וורסטיליות ועדכניות. בין השירותים שיינתנו בגלריית Art Market - אוצרות, בניית אוספים, ייעוץ עיצובי, ניוד ותלייה. 
 
Ester Myatlov
מהעבודות במתחם
עבודה של אסתר מייטלוב
 
תגובות
אין תגובות למאמר