כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מתיחת פנים משמעותית לבנייני האומה

מאת: חדשות 'מפיק' /
28.10.2013
/ 9:25

מרכז הקונגרסים הבינלאומי בירושלים – בנייני האומה, צפוי לעבור מתיחת פנים משמעותית, כך לפי תכנית המקודמת בימים אלה על ידי מנכ"לית בנייני האומה, מירה אלטמן, בליווי צוות מוחים מהשורה הראשונה. מתיחת פנים זו אמורה להתאים את המרכז לביקושים, לטכנולוגיה ולדרישות השוק הצפויים בעשורים הבאים.

כיום משתרע המרכז על פני שטח של 31,000 מ"ר והוא כולל 27 אולמות כנסים ושטחי תערוכות בגדלים והיקפים שונים. התכנית החדשה של המרכז כוללת בין היתר את הרחבתו של המרכז הקיים ובנייתו של מרכז קונגרסים בינלאומי חדש בשטח של 56,000 מ"ר, שיכלול מלון כנסים בעל 800 חדרים, שטחי תערוכות בסך 6,000 מ"ר, אולמות אירועים, חדרי סמינרים, אודיטוריום, חדרי אח"מים, לשכות ומרכז תקשורת. 

הצוות המקצועי שהיה מעורב בתכנון כלל את חברת HVS Convention Sports & Entertainment Facilities Consulting ואת האדריכל הבינ"ל משה ספדיה, שבין היתר, ניצח על תכנון ה- Marina Bay Sands Conference Center בסינגפור.
 
המתחם ייהנה מנגישות תחבורתית גבוהה המשלבת סמיכות לתחנת רכבת ישראל, לשני קווי הרכבת הקלה בירושלים ולתחנה המרכזית.
 
מנכ"לית בנייני האומה, מירה אלטמן, מסרה למדור כי התוכנית החדשה מבוססת על עבודה מאומצת של מחקר, סקרים ומפגשים עם גורמים רבים בתעשיית התיירות העולמית, שנועדו לגבש תמונה ברורה של הצרכים והביקושים הנוכחיים והצפויים בתעשייה. "כמרכז קונגרסים ותיק, הנושא מורשת מפוארת של עשרות שנים, אנחנו נהנים מהמוניטין המקצועי ומהניסיון הרב שנצבר כאן, אך בו בזמן, אנחנו מקפידים להביט קדימה ולהתאים את עצמנו לסביבה המשתנה", אמרה.
תגובות
אין תגובות למאמר