כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חדש: סדנאות ניו-מדיה לעסקים

מאת: חדשות 'מפיק' /
24.10.2013
/ 11:59

עם עלייתה של המדיה החברתית והתבססותה התודעתית בקרב המגזר העסקי, אנו עדים לכך שעסקים ומותגים מובילים רבים נדרשים להיות נוכחים בזירה האינטרנטית העכשווית ולמצב את עצמן  כמובילים בתוכה, להיות נוכח בזירה של האינטרנט והמדיה החברתית המשמעות העסקית הינה שכל עסק קטן או גדול חייב להשתמש בפלטפורמות המרכזיות של העולם הדיגיטלי ובהן להשתמש בכלים השיווקיים, הקריאטיביים, הפרקטיים ובערוצי תקשורת איכותיים על מנת שיינתנו לעסק שלך חשיפה תודעתית ומענה ישיר שיוביל אותך להיות שחקן מרכזי בזירה הדיגיטלית.

מלבד המותגים שנדרשים לבסס את עצמם נולדו מקצועות חדשים לתוך הזירה הדיגיטלית שאת רובם ומה תפקידו של כל אחד מאלה מעטים יודעים ועוד פחות ידע קיים בלאן מתפתחים מבחינת קריירה כל בעלי המקצועות הללו ואיך בכלל נכנסים לעבוד בתחום.

Webby School - בית ספר חדש שהוקם לאחרונה, זיהה את הצורך של העסקים והאנשים האלה ובעזרת סדנאות ממוקדות נותן מענה ישיר וידע מעשי במקצועות השיווק והעיצוב בעולם האינטרנט. הסדנאות ב- webby school הותאמו לצרכים הדיגיטליים של מותגים ובתי עסק ופותחים להם את ההזדמנות להיכנס לעולם זה מבלי לשכור שירותים מקצועיים של ספקים גדולים ולבזבז זמן יקר וכסף רב. ומבלי להיכנס ללימודים של 3 שנים בלי לדעת מה לעשות עם ההשכלה שנרכשה בסופם.
 
בית הספר פונה לקהלי יעד מגוונים ובייחוד לאותם האנשים שאינם יודעים מה הם רוצים ללמוד או לעסוק בעתיד ואינם יודעים להבחין בין המושגים השונים של המדיה החדשה. הסדנאות שואפות לעשות סדר במושגי הייסוד ולענות על שאלות כמו: מה ההבדל בין בלוג לאתר ? מה הערך של אפיון לאתר ? מה ההבדל בין יחסי ציבור קלאסיים ליחסי ציבור מסורתיים? מה זה קריאייטיב בפרסום ואיך הוא מעלה את המכירות?
 
מדובר בבית ספר מקצועי שמעביר סדנאות תוכן וישום. הסדנאות ממוקדות בעולם האינטרנט בנושאים מרכזיים כמו: פרסום ושיווק באינטרנט, יחסי ציבור ושיווק אונליין ,סדנת רעיונות קריאייטיב שעובדים ותקשורת שיווקית באינטרנט , אסטרטגיה שיווקית אונליין,  עיצוב ומיתוג  אונליין סדנאות תוכן ויישום, ניהול רשתות חברתיות. שיתנו לכם את כל הכלים הפרקטיים הלכה למעשה ויכניסו את העסק לעולם התוכן של האינטרנט העכשווי.
 
תגובות
אין תגובות למאמר