כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

נייקי מזמינה אתכם לריצה לילית

מאת: חדשות 'מפיק' /
24.10.2013
/ 10:58

מתחתם את השרירים? חיממתם את הרגליים? נעלתם את נעלי הריצה? עכשיו הגיע הזמן לרוץ, כי מירוץ הלילה של נייקי ועיריית תל אביב, בהפקת ענת לבנשטיין - הפקת משאלות, יוצא לדרך פעם נוספת. המירוץ המסורתי, שמתקיים זו השנה השביעית, ייצא לדרך ביום שלישי הקרוב בשעה 20:00 בערב, ויכלול מסלול של עשרה קילומטרים שיוזנק מכיכר רבין בתל אביב, לכיוון שדרות רוקח, שם יחלפו הרצים על פני מרכז הירידים, ייכנסו לפארק הירקון ויסיימו את הריצה המפרכת בנקודת הסיום במגרש הבייסבול שליד הספורטק.

נראה כי בעקבות האירועים שליוו את המרתון של תל אביב בחודש מרץ האחרון, לוקחים המארגנים לתשומת ליבם את בטיחותם של הרצים, כמובן שעם שימת דגש על אחריותם האישית של הרצים על בריאותם. המשתתפים מוזהרים שלא לקחת חלק במירוץ אם אינם חשים בטוב, זאת לצד תזכורות חוזרות ונשנות בנושא ההיערכות הבריאותית למירוץ, כולל שתייה מרובה לפני ובמהלך המירוץ.

את המירוץ יזניקו מירי נבו וענת הראל, בעוד מיטב התקליטנים ישמרו על הקצב של הרצים לאורך המסלול. בנוסף, לכל אורך המסלול יוכלו הרצים ליהנות מהקרנות VJ בשידור חי, בעוד בנקודת הסיום יצפה להם הדיג'יי סהר זנגלביץ' למסיבה סוערת.

בסך הכל מדובר ביוזמה מבורכת, שהצליחה להפוך בשנים האחרונות למסורת המושכת אליה אלפי רצים מקצוענים יותר ופחות, המותחים לערב אחד את היכולות שלהם.
 
כך זה נראה בשנה שעברה
 
 
תגובות
אין תגובות למאמר