כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

Chiportal Technology Conference הראשון יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
24.10.2013
/ 9:41

אתר האינטרנט Chiportal, המתמקד בתעשיית השבבים הישראלית, יקיים באמצע החודש הבא את כנס Chiportal Technology Conference הראשון. הכנס, שיתמקד בנושא "What Next?", ייערך במרכז הכנסים של מלון דן אכדיה בהרצליה ב- 13 בנובמבר, והוא יסקור את הנושאים המרכזיים בתעשיית השבבים הישראלית עם התמקדות בהתפתחויות החשובות בתחום בשנה האחרונה.

הכנס בא לתת מענה לעולם בו השינויים מתרחשים במהירות רבה, לעתים מהיום למחר, ושנים את פני התעשיה בקלות רבה. שינויים אלה משפיעים גם על החברות בתעשיית המיקרואלקטרוניקה, שעוברות שינוי מהותי, אשר בסופו עליהן להיות בעלות יכולות פיתוח הכוללות לא רק פיתוח שבבים אלא גם פיתוח מערכות המשלבות כרטיסים עם רכיבים מגוונים.

הכנס יאפשר למקצועני התעשיה לפגוש את האנשים והחברות המשפיעות על התמורות בשוק הטכנולוגי העולמי ואת הספקים של טכנולוגיות הדור הבא.
 
בין הנושאים שיידנו בכנס- מגמות מרכזיות בעולם הקישוריות והתשתיות הדיגיטליות; מדוע עברנו מחברת שבבים לחברת Systems וכיצד אנו מתמודדים עם זה; אנדרואיד עם כל דבר - מימוש מע' ההפעלה הפופולארית ב-Embedded Systems ; ממשקים טבעיים למכונות מופלאות –  חשיפת כמה מהמוצרים החדישים של אינטל לשיפור ממשק אדם מכונה ועוד.
תגובות
אין תגובות למאמר