כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חדש ברשת- מועדון 'פסטיגל VIP'

מאת: חדשות 'מפיק' /
22.10.2013
/ 10:19

חברת 'סולן הפקות', אשר מפיקה את הפסטיגל, משיקה בימים אלו, לראשונה בישראל, מועדון דיגיטלי ייחודי וחדשני– מועדון פסטיגל VIP. מדובר במועדון דיגיטלי המבוסס על התוכן של הפסטיגל, שיפעל במשך כל השנה ויהווה את זירת הפעילות המרכזית של הפסטיגל. המועדון מציג פלטפורמת תוכן אינטראקטיבית לקהל היעד, ילדים ונוער בגילאי 4-14. בשלב הראשון, הושקעו כ- 1,500,000 שקלים בהקמת המועדון המבוסס על מותג הילדים המוביל. על פיתוח המועדון היה אחראי משרד הפרסום הדיגיטאלי 'אקליפטוס'.

הפסטיגל, המתקיים כבר 33 שנים, הינו אחד ממותגי הילדים החזקים בארץ, ואין ויכוח על כך שהוא מהווה את המופע המרכזי בחנוכה, עם 105 הופעות במשך חודש אחד, כ- 370,000 צופים ומיליוני צפיות בתכני הפסטיגל ב- VOD  של הוט.
 
מועדון פסטיגל VIP מהווה מקום מפגש נוסף עם קהל היעד בו יוכל ליהנות מחוויות ומתנות לאורך כל השנה. המועדון יציע לקהל היעד שלל פעילויות אינטראקטיביות כגון משימות, משחקים, תחרויות והפעלות, כאשר כל פעולה שמבצע המשתמש מתגמלת אותו במטבעות וירטואליים הנקראים 'פסטיקאש' ובנקודות הממחישות את רמת המעורבות שלו. באמצעות הפסטיקאש יכול המשתמש לרכוש בחנות המתנות הווירטואלית מוצרי פסטיגל והטבות נוספות. הפרס הנחשק ביותר הינו 5 חבילות ביקור VIP  בפסטיגל ומאחורי הקלעים. בנוסף, משלב המועדון תוכן בלעדי של הפסטיגל הכולל סדרת סרטונים מיוחדים מאחורי הקלעים של הפסטיגל, ראיונות בלעדיים עם כוכבי הפסטיגל ועוד.
 
מועדון ה- VIP  נטמע בתוך עמוד הפייסבוק של הפסטיגל העומד נכון להיום על מעל 115,000 אוהדים ובפורטל וואלה. 
 
תגובות
אין תגובות למאמר