כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

עם הפנים ל'קופיקס'- הועידה שנתית של ענף הקניונים

מאת: חדשות 'מפיק' /
22.10.2013
/ 9:27

למעלה מ- 750 מהבכירים בענף הקניונים ורשתות המסחר הפועלות בקניונים, צפויים להשתתף בועידה השנתית ה-8 של ענף הקניונים ורשתות המסחר בישראל, שתתקיים בין התאריכים 24-26 לנובמבר במלון הרודס באילת.

הועידה תכלול השנה 18 מושבים, הרצאות, פאנלים וסדנות מקצועיות, שיעסקו בין היתר במלחמות הקניונים בבאר שבע ובנתניה, שפרצו עם פתיחתם של מתחמי מסחר חדשים בערים אלו. 

פאנל נוסף יתקיים בצל הקמת רשת בתי הקפה החדשה 'קופיקס', שנכנסה לאחרונה לשוק הקפה הישראלי וגרמה לרעש גדול כאשר הציעה "קפה ב- 5 שקלים". הפאנל שיתקיים תחת הכותרת "המחיר והמחר" ידון בהשלכות הצפויות של הקונספט החדש על ענף הקניונים ורשתות המסחר בישראל וייקחו בו חלק מייסד רשת קופיקס, אבי כץ; מנכ"ל המשביר החדש לצרכן, רמי שביט, וכן בעלי רשתות הקפה הארציות- רונן נמני מ"קפה קפה", יאיר מלכה מ"קפה גרג" וניר כספי מרשת "קפה לנדוור". 
 
דיון נוסף ומקורי שיתקיים במהלך הועידה יעסוק במלחמת יום הכיפורים ובהשפעותיה על החברה בישראל. משתתפי הדיון כולם נמנים על בכירי ענף הקניונים בישראל שלחמו בתפקידי מפתח בכירים במלחמה. בין המשתתפים- מנחם עינן- משנה פעיל ליו"ר קבוצת עזריאלי, חגי שלום - מבעלי קבוצת טיב טעם, שמוליק בן משה, מנכ"ל אלרוב-ישראל ואליעזר רם, מנכ"ל קניון בת ים.
 
במסגרת הועידה יוענק אות יקיר הענף לליאון אדרי מבעלי הסינמה סיטי. ריזל מסביר כי בראשית שנות ה-2000, כשבתי קולנוע רבים סגרו את שעריהם, איש לא האמין כי דווקא פתיחת קומפלקס מסחרי הכולל עשרות אולמות קולנוע עשויה להצליח כלכלית. אדרי, שפתח את הסינמה סיטי בגלילות ב-2002, היכה את כל התחזיות הקודרות. האות מוענק לאדרי על החדשנות, על היוזמה ועל התעוזה בהמצאת קונספט מסחרי חדש בישראל.
 
את הועידה יחתום השנה מרוץ עממי תחרותי בו יתחרו מנכ"לי הקניונים ורשתות המסחר בשני מקצים, האחד בן 2.5 ק"מ והשני בן 5 ק"מ.
תגובות
אין תגובות למאמר