כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

בשבוע הבא- אירוע חשיפה לאמנויות הבמה של יוצאי אתיופיה

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.10.2013
/ 9:58

ביום שלישי הבא- 29/10 ייערך במרכז סוזן דלל בתל אביב אירוע חשיפה לאמנויות הבמה של יוצאי אתיופיה, ביוזמת משרד העלייה והקליטה ובהפקת חברת "בימות". האירוע ייערך במטרה להציג את היצירה האתיופית כיצירה איכותית ומרתקת ולחשוף את הציבור  הישראלי ואת מקבלי ההחלטות בתחום התרבות למגוון אמנויות הבמה של יוצאי אתיופיה. את האירוע תפתח שרת העלייה והקליטה , ח"כ סופה לנדבר שתישא דברי ברכה.

בין המופעים שיתקיימו באירוע- ההצגה "מנדפרופרדה" (מי יעז לשפוט) של תיאטרון הולגאב, ההצגות  עתירות הפרסים "יחיד במינו" ו"באמהרית זה נשמע יותר טוב" של תיאטרון הנפש, הצגת היחיד "גור אריה יהודה" של שי פרדו, המופע "מהרטה בעיר הגדולה" של מהרטה ברוך, דואט המחול "טאראב" של האמנים צביקה איזיקיאס ושירי קפואנו קוונץ, "אבנים", מחול אתיופי של אביב יוסף,שירה של רודי ביינסין ומופעי מוזיקה של ההרכבים המוסיקאליים "זבולון דאב סיסטם" ו"אקסום".

אקסום

במהלך יום זה יציגו אמנים יוצאי אתיופיה קטעי תיאטרון, סטנד אפ, מוסיקה ומחול, המבוססים על המסורת והפולקלור האתיופי, בשילוב התרבות הישראלית אותה ספגו האמנים מאז עלייתם ארצה. המופעים שיועלו יספרו באמצעות הומור ורגישות רבה על הסיפורים אישיים של יוצאי אתיופיה ,על תהליך הקליטה , הקשיים בחיי היום יום וההשתלבות במדינת ישראל. בנוסף למופעים יוכלו המבקרים באירוע לשוחח עם האמנים השונים ולקבל מידע נוסף על האמנים ועל המגוון הרחב שיש ליצירה האתיופית להציע. 
 
טאראב
 
תגובות
אין תגובות למאמר