כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

MOVIE TIME- היוזמה שתנסה להוציא אתכם מהבית

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.10.2013
/ 9:27

ענף הקולנוע בישראל יוצא ביוזמה חדשה- MOVIE TIME, יום קולנוע, אשר יתקיים לראשונה ביום חמישי הקרוב- 24/10, וייתן לקהל הרחב אפשרות לצפות בסרטים בבית קולנוע ברחבי הארץ במחיר של 10 שקלים לסרט ו- 14 שקלים לסרט תלת מימד. כל רשתות הקולנוע בישראל משתתפות ביוזמה, שמטרתה לשתף את הציבור הרחב בחגיגה של בתי הקולנוע בישראל. בכוונת הענף ליצור מסורת של יום MOVIE TIME אחת לשנה.

במבצע המיוחד משתתפים כ- 40 בתי קולנוע החברים בהתאחדות ענף הקולנוע מרחבי הארץ- ביניהם רשתות הסינמה סיטי, יס פלנט, רב חן, לב, גלובוס וגלובוס מקס.

מנכ"ל התאחדות ענף הקולנוע בישראל, דני כפרי, מוסר כי הכוונה היא לקיים את היוזמה אחת לשנה, בדומה לימים במתכונת זו המתקיימים מזה שנים במדינות רבות ברחבי העולם. "הקהל הישראלי אוהב קולנוע והדבר מתבטא בעלייה מגמתית במכירת הכרטיסים. עבור הצופה ישנה משמעות דרמטית לנושא "החוויה הקולנועית". זו הזדמנות טובה עבור ענף הקולנוע להודות "להצדיע" ולשתף את הקהל בהצלחה", אמר כפרי.
 
כמובן שחלק גדול מהיוזמה מגיע על מנת להיאבק בתופעת הורדות הסרטים והצפייה הביתית. בימים אלה, כאשר כמעט בכל בית ניתן למצוא מסכי ענק ומערכות קולנוע ביתיות, וכאשר ניתן למצוא כמעט כל סרט חדש באתרי ההורדות הלא חוקיות, בתי הקולנוע בארץ ובעולם מוצאים עצמם בעמדה לא קלה. כך, בעזרת ימים מעין אלה, ניתן למשוך את הקהל בחזרה לאולמות הקולנוע, ולהמחיש עבורו את היתרונות שביציאה מהבית.
 
סינמה סיטי רמה"ש
(צילום: קובי קנטור)
 
(תמונת מסגרת: FreeDigitalPhotos)
תגובות
אין תגובות למאמר