כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מגמה חדשה בתחום האירועים

מאת: חדשות 'מפיק' /
17.10.2013
/ 15:39

חברות רבות נתקלות לעתים במחסום ארגוני כאשר הם מחפשות אטרקציה שונה לאירוע שהן מקיימות. כמובן שהן יכולות להשתמש בשירותיהן של חברות האטרקציות השונות, אשר מציעות מגוון רחב מאוד של אטרקציות, אשר מותאמות לאירועים מכל הסוגים, אך לאחרונה נראה כי מתפתחת מגמה שונה, במסגרתה מנהלי אירועים מבקשים להזמין לאירוע שלהם מופע מיוחד, אשר יותאם לאירוע, בעיקר באירועים המתקיימים עבור עובדי החברות ובני משפחותיהם לקראת החגים השונים.

מגמה זו מוציאה את הכדור מענף האטרקציות לאירועים וזורקת אותו דווקא לעולם התוכן לאירועים, אשר מרוויח לא מעט ממנה. אך ניתן לראות בכך מגמה שהתפתחה בעקבות עבודה קשה של אותן חברות תוכן, אשר במשך שנים ארכות עשו מאמצים על מנת ליצור תוכן איכותי לאירועים, ולהפיק הצגות תוכן ייעודיות, וכיום קוצרות את הפירות של אותה עבודה סיזיפית מימים עברו.

שתי חברות שלוקחות חלק במגמה זו הן 'אושרה הפקות' ו'ראש חוצות'. שתי החברות עשו בשנים האחרונות מאמצים רבים על מנת להקים הפקות מקור, אשר יכולות לעמוד בפני עצמן ולהציג בתיאטראות ולא רק במסגרת האירועים השונים, כמו שקרה עם המופע 'אליסה' של ראש חוצות, שהגיע בשנה שעברה לתיאטרון הבימה, והמופע "Q", שהוצג במהלך פסטיבל האור.
 
לקראת חג החנוכה שמתקרב אלינו, אנו כבר מתחילים לשמוע על ההפקות שהחברות מכינות עבור החג, כך לדוגמה המופעים "בעקבות המכבים" ו"המתנה של יהודה" מבית 'אושרה הפקות', אשר מוצעים כבר היום ללקוחות העסקיים של החברה לקראת החג.
 
(תמונת מסגרת: FreeDigitaPhotos)
תגובות
אין תגובות למאמר