כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ועידת ישראל לעסקים מתקרבת

מאת: חדשות 'מפיק' /
17.10.2013
/ 13:57

ועידת ישראל לעסקים מבית עיתון גלובס תתקיים בתחילת חודש דצמבר הקרוב במלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. האירוע הכלכלי היוקרתי, אשר מפגיש בין מקבלי ההחלטות הנחשבים, אנשי העסקים, אנשי הממשל, בכירי המשק והכלכלה ודוברים ומשלחות מהארץ ומהעולם, ייערך בתאריכים 8-9 בחודש דצמבר תחת הכותרת "שנת 2013 - עוד התאוששות סרק?".

אמנם הוועידה מתקיימת השנה תחת תמונה כלכלית גלובלית משופרת ביחס לזו של השנה שעברה, אך האם זהו מצג שווא המגיע לפני התמוטטות נוספת? הוועידה הקודמת התקיימה כאשר לנגד עיניה שני תסריטים עיקריים- התאוששות או הידרדרות נוספת. בסופו של דבר, התסריט הראשון הוא זה אשר התקיים, אך השאלה הנשאלת כרגע היא האם אנו נמצאים בתקופה של התאוששות-סרק או שמא מדובר בשינוי אמיתי?

בוועידה יושמעו הניתוחים והתובנות של בכירי הכלכלנים והאקדמאים, אנשי העסקים וקובעי מדיניות מהארץ ומהעולם, ביניהם- המזכיר הכללי של ארגון ה- OECD, אנחל גורייה; מנכ"ל דויטשה בנק לשעבר, ד"ר יוזף אקרמן; ריצ'ארד קווסט, CNN; האנליסטית ג'נט טבקולי; נגיד בנק ישראל לשעבר, פרופסור סטנלי פישר, ועוד רבים וטובים.
 
בין הנושאים המרכזיים שיידונו בוועידה- סקירת הכלכלה העולמית והתרחישים האפשריים לשנת 2014, האם גוש היורו חוזר לצמוח, בעת הנדל"ן בארץ ובעולם, פשיטת הרגל של מערכות השירותים הממשלתיות ועוד.
 
תגובות
אין תגובות למאמר