כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הצבעוניות מנצחת - תערוכת 'ישפרינט 2013'

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
17.10.2013
/ 11:29

כבר כמה ימים שמתקיימת בביתן 10 של גני התערוכה, תל אביב, אחת מהתערוכות היותר צבעוניות שהמתחם מארח. אנחנו מדברים על תערוכת הדפוס הישראלית מבית 'שטיר'- 'ישפרינט' שנפתחה ביום שלישי האחרון ותינעל היום בערב.

המדור, שידע בחיבה שלו לתערוכות, להדפסות ולמוצרי נייר באופן כללי, יצא לתור את התערוכה.

את האישוש לטענה שלנו כי התערוכה הזו היא אחת מהצבעוניות, אנחנו מקבלים כבר בכניסה לתערוכה, כשאנחנו נתקלים באין ספור מדפסות ענק, המדפיסות תמונות צבעוניות – נופים, פרסומות, לוגואים מסוגים שונים, ועוד. ההדפסות הללו יקשטו לאחר מכן את הרצפה, כאשר יפנו את המדפסות להדפסה הבאה, ולזו שאחריה.
 
תערוכת ישפרינט 2013
 
אחת האטרקציות העיקריות בתערוכה, היתה כמובן המדפסת התלת-ממדית שהציגה את היכולות שלה באחד הביתנים. אם להודות באמת, המדור ציפה לראות ייצוג רב יותר לטכנולוגיה התלת-ממדית, אבל אולי זה רק אנחנו.
 
תערוכת ישפרינט 2013
כמה הדפסות תלת ממדיות
 
מי שעוד תפסו אותנו במהלך הסיור שלנו בתערוכה היו הדיילות הנחמדות של החברות השונות שלא נתנו לנו לעבור מטרים ספורים בלי להציע לנו להשתתף בהגרלה זו או אחרת של מדפסת ממותג נחשב כזה, או מהמותג ההוא, ו"למה בעצם שלא תשתתף בהגרלה שלנו? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לזרוק לתוך התיבה את כרטיס הביקור שלכם". מה לעשות, זרקנו.
 
במקביל לתערוכת 'ישפרינט', מתקיימת גם תערוכת 'פיסקום', המציגה טכנולוגיות מחשוב ופתרונות מתקדמים למשרד ולעסקים. התערוכה עצמה מתקיימת בכפיפה לתערוכת הדפוס, והמדור חייב לציין כי היא קצת הולכת לאיבוד בתוכה. כמה מהביתנים של התערוכות השונות ממוקמים בצורה כזו שקשה למבקר לדעת לאיזו תערוכה שייך הביתן. כמובן שההקבלה הקיימת בין שתי התערוכות היא זו אשר גרמה מלכתחילה לכך שאוחדו, אך חסרה היתה לנו ההפרדה הברורה בי שתי התערוכות.
 
תערוכת ישפרינט 2013
 
בסופו של דבר, מדובר בשתי תערוכות מעניינות, המופקות בצורה מקצועית ומסודרת, ונותנות מענה יוצא דופן לעסקים הרלוונטים.
 
תערוכת ישפרינט 2013
רגע של תרבות
 
תערוכת ישפרינט 2013
האניגמה האמיתית של התערוכה. אין לנו מושג מה הביתן הזה עשה ב'ישפרינט' ולא היה אף אחד באופק שניסה אפילו לעמוד בדוכן ולהסביר לנו מה הקשר בין הנחיתה על הירח ותערוכות הדפוס.
 
תערוכת ישפרינט 2013
(צילום: יואב שי)
תגובות
אין תגובות למאמר