כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כנס Go4Europe ה-11 יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
14.10.2013
/ 9:39

כנס Go4Europe ה-11 יתקיים בעוד כשבועיים במלון הילטון בתל אביב. הכנס, אשר מאורגן על ידי בית ההשקעות קוקירמן וקרן Cataklyst, נחשב לאחד מכנסי גיוס ההשקעות העסקיים היוקרתיים בארץ, אשר יוצר באופן מסורתי שיתופי פעולה משמעותיים בין ישראל ואירופה, כאשר הדגש המרכזי הוא על אנרגיה ירוקה, מדעי החיים וענף ההייטק.

בין המשתתפים בכנס השנה, מלבד נשיא המדינה שמעון פרס ושר האוצר יאיר לפיד, צפויים לעלות ולדבר כמה ממקבלי ההחלטות הבכירים בישראל, ברוסיה ובאירופה. בין הדוברים- דוד דה-רוטשילד- יו"ר קבוצת רוטשילד, מאיר ברנד- מנכ"ל גוגל ישראל, גרהם מרטין- מנכ"ל Takeda Ventures, ד"ר פלורן גרוס- מנהל  קרנות ההשקעה של Novartis, מוריס לוי- מנכ"ל Publicis ועוד רבים וטובים.

בין הנושאים שיעלו על הפרק באירוע היוקרתי- מודלים חדשים של מימון חוצה גבולות; היכן להשקיע באירופה; טכנולוגיות ישראליות כממריצות לתעשיות אירופאיות מסורתיות; בניית השקעות מוצלחות בתחום טכנולוגיה רפואית; התאמה של חברות ביוטכנולוגיה צעירות לסביבה האירופאית, וחשוב מכל- התדמית של ישראל באירופה.
 
כמו כן, במסגרת האירוע יוענק פרס על מפעל חיים לדן פרופר, יו"ר 'אסם', בזכות תרומתו ליחסים ולקשרי העסקים בין ישראל לאירופה.
 
תגובות
אין תגובות למאמר