כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ועידת URBAN 2013 תנסה לחדש את המרקם העירוני

מאת: חדשות 'מפיק' /
08.10.2013
/ 9:34

הוועידה להתחדשות עירונית מבית 'מידע כנסים' ומשרד הבינוי והשיכון תתקיים בעוד כחודש בתיאטרון הבימה. הוועידה הראשונה מסוגה, 'URBAN 2013' שמה, תיערך בשיתוף עם התאחדות בוני הארץ, תמ"א 38 ועוד, תתקיים תחת הכותרת "מובילים נדל"ן אחר קדימה".

במסגרת האירוע, שיתקיים ב- 7/11 וישים על שולחן הדיונים את הנושא המסתמן כחם ביותר כפתרון לדיור בישראל, ההתחדשות העירונית, יתקיימו מספר פאנלים מקצועיים, בהשתתפותם של גדולי המומחים בתחום.

בין היתר, יתקיימו הפאנלים- התחדשות עירונית כפתרון לשוק הדיור. האומנם? פאנל זה ינסה למנות את הפוטנציאל של התחדשות עירונית, בין היתר באמצעות פינוי בינוי ותמ"א 38, ויציג את הבעיות שמעכבות את מימושו של הפיתרון; תכניות גדולות-חסמים גדולים : מימון, בירוקרטיה, תחבורה ורגולציה- פאנל זה יציג את החסמים הגדולים ואת הדרכים לשינויים;1+1=3 :השקת פרויקטים חדשים 2014:  כביש חדש –שכונה חדשה- ערך חדש- פאנל זה ייגע בחשיבות של שיפור הנגישות התחבורתית כפרמטר לרכישת דירה ופיתוח אזורי; פאנל אחרון- סיפורי הצלחה.
 
בין המשתתפים באירוע, אותו ינחה הכתב לענייני נדל"ן עופר פטרסבורג, מנכ"ל משרד השיכון והבינוי, שלמה בן אליהו; מנהל מינהל מקרקעי ישראל, בנצי ליברמן; נשיא התאחדות בוני הארץ, ניסים בובליל; יו"ר איגוד המהנדסים, דני מריאן ועוד רבים וטובים.
 
תגובות
אין תגובות למאמר