כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל אוקטוברפסט חוזר לתל אביב

מאת: חדשות 'מפיק' /
01.10.2013
/ 11:34

אחרי ההצלחה של האירוע בשנה שעברה, מבשלת פאולנר תארח החודש את פסטיבל האוקטוברפסט במתחם התחנה בתל אביב. האירוע יתקיים בתאריכים 9-10 באוקטובר, ויזמין את הקהל הרחב ליומיים של בירה, אוכל ומוזיקה באווירה גרמנית.

פסטיבל האוקטוברפסט הוא פסטיבל הבירה הגדול בעולם, אשר משמר מסורת של יותר ממאתיים שנים, בה במשך 16 ימים בסוף חודש ספטמבר ובתחילת חודש אוקטובר, מיליוני אנשים מכל רחבי העולם מגיעים למינכן וחוגגים את חגיגות הבירה הגדולות. האירועים כוללים באופן מסורתי אוכל, בירה ומתקני לונה פארק שונים.

פסטיבל אוקטוברפסט של 'פאולנר' מביא למתחם התחנה בתל אביב את חגיגת הבירה עם דוכני יריד כמו קליעה למטרה, קליעת לולאות, באולינג ועוד, בסגנון הדוכנים של האוקטוברפסט הגרמני. בנוסף, ימכרו באירוע שלל נקניקיות וכנפי עוף לצד בירת "פאולנר אוקטוברפסט"- בירה עונתית המבושלת בכל שנה במיוחד עבור הפסטיבל שתימזג היישר מברזי הבירה שיוצבו במקום.

אוקטוברפסט פאולנר 2013

את חווית הפסטיבל האוקטוברפסט ישלים פס קול שיכלול הופעות חיות של הרכבים מוזיקליים- להקת Jam in Holiland בקאברים של להיטי רוקנרול ובלוז; ההיביג'יביז - הרכב בלוז ורוקנ'רול עם ביצועים אדירים לקלאסיקות הז'אנר; להקת הדובים הדו קוטביים; אלקטריק בלו ועוד.
 
הישיבה באירוע היא סביב שולחנות וספסלי עץ  לישיבה המונית ומשותפת של שתיית בירה בכוסות ענק מיוחדות, חביות משותפות ומלצריות בתלבושת המסורתית.
 
אוקטוברפסט פאולנר 2013
(צילום: יח"צ)
תגובות
אין תגובות למאמר