כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הכדורים המריאו עם שחר

מאת: יוסי חטב; 'חדשות מפיק' /
01.10.2013
/ 10:23

"מה נעשה בסוכות?", שאלה האישה שאיתי, רגע אחרי שסיימנו עם משחקי הרעב במוצאי כיפור. "צפון", עניתי ומשם נזרום. איכשהו נתקלתי בבאנרים של פסטיבל הכדורים הפורחים בגלבוע שהתאים כמו כפפה ל-WAZE. היא הסכימה, ואז אתה קולט שהעסק כרוך גם בלינת שטח. באוהל. על דשא. עם מאות משפחות וילדים. "אנחנו חוזרים לישון בבית", שיגעתי אותה כל הדרך ובלילה שלפני. "מקסימום נישן באוטו". 

בלי שילוט הכוונה, ככה באמצע כביש ראשי, גילינו במקרה ירידה לחולות המובילה לגן הלאומי מעיין חרוד. ה-WAZE התעצבן כי לא הקשבנו לו (וטוב שכך, אחרת היינו בנצרת), והאיביזה האדומה קיבלה גוון אוף ווייט בגלל שדה התירס שהוכשר לכבודה ליד הכניסה.
 
התארגנו על אוהל רגע לפני החשיכה, כשמצד אחד סוכה ענקית שהקימו המארגנים ומן הצד השני אוהל משפחתי ענק עם משפחה מרובת ילדים. הבטיחו לנו שירי מימון ושמעון בוסקילה, מופע אש במתחם הכדורים הפורחים באישון לילה והפרחתם בזריחה למחרת. הפעם האחרונה שקמתי בחמש ורבע בבוקר הייתה בטירונות, אבל הליין אפ נשמע די מסקרן אז הסכמתי לתנאי השטח.
 
פסטיבל כדורים פורחים 2013
 
פסטיבל כדורים פורחים 2013
 
ההופעה של המימונקילה (מימון ובוסקילה) הזכירה, איך לומר בעדינות, הופעה של הופה היי בשידור מחזורי בערוץ 33. קהל עייף ויבש, וזוג אמנים מוכשרים שמדקלמים את אותה הופעה כבר שלוש שנים וחצי. במה קטנה ואוהל סיירים גדול רק תרמו לאווירת המופע עירייה. 
 
משם נהרו כולם למופע האש הלילי. קצת אחרי חצות חתכנו לארוחת לילה באחד הדוכנים (פלאפל – 20 שקל, "הארנונה פה רצחנית, ככה זה", הסבירו ללקוחות השבויים). בבוקר העירו אותנו עם הגבעטרון בפול ווליום והזמנה להתעורר ולהגיע במהירות למתחם הכדורים הפורחים. "אנחנו רוצים להתחיל במטס", דחקו בפרצופים המנומנמים שנפלטו מהאוהלים, ואתה נשבע לעצמך שמכאן אתה יוצא רק לבתי מלון שישה כוכבים. ניסינו מקלחת, המים קרח. גם זו דרך להתעורר. 
 
את ארוחת הבוקר כבר עשינו בבית קפה מכופתר בכניסה לקיבוץ בית השיטה. משם דהרנו לעמק הציוויליזציה – איקאה ו-יס פלאנט בראשל"צ. איזון זה דבר חשוב בחיים.
 
פסטיבל כדורים פורחים 2013
 
פסטיבל כדורים פורחים 2013
(צילום: יוסי חטב, הודיה כהנא)
 
הפקה: מועצה אזורית גלבוע
 
מנהל אירוע: שלומי אייל
תגובות
אין תגובות למאמר