כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

Marketing Kingdom מגיע לישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
30.09.2013
/ 10:52
כנס השיווק הבינלאומי "Marketing Kingdom", אחד מכנסי השיווק המוכרים והנחשבים בעולם, מגיע לתל אביב, ויתקיים במהלך אמצע החודש הבא בתיאטרון הבימה. במסגרת האירוע ירצו מבחר ממנהלי השיווק של כמה מהמותגים הגדולים בעולם, ביניהם קוקה קולה, מוטורולה, יאהו, מיקרוסופט, אולימפיאדת לונדון, כמו גם מנהל השיווק של בית המלוכה הבריטי (כן, יש אחד כזה).
 
בין הנושאי המרכזיים שיעמדו על הפרק בכנס הנחשב, שיתקיים בתאריכים 13-14 באוקטובר בהפקת חברת THE P WORD, האתגרים והמגמות האחרונות בענף השיווק ברחבי העולם עם דגש מרכזי על כל נושא המדיות החברתיות, שיווק דיגיטלי, פרסום, קשרי לקוחות ועוד. כמו כן, במהלך האירוע יתקיים מסלול ייחודי שיעסוק בשיווק דיגיטלי עבור חברות תרופות.
 
בין האורחים המיוחדים בכנס, המזכיר האישי של הנסיכה דיאנה והיועצת המיוחדת לרונלד רייגן וג'ורג' בוש האב שישתתפו במושב מיוחד שיעסוק בניהול מוניטין גלובלי. 
 
הכנס יופק על ידי חברת 'The P world' הבינלאומית, אשר מפיקה ומארגנת כנסים בינלאומיים בתחומי השיווק, משאבי האנוש ויחסי הציבור בלמעלה מ- 15 מדינות באירופה ובאסיה. יו"ר הכנס הוא היוברט גרליש, מנהל התקשורת של חברת פיליפס בעברו.
 
 
עדכון:
 
הכנס, שהיה אמור להתקיים בעוד כשבועיים בוטל. ממארגני הכנס לא נמסרו פרטם נוספים.
תגובות
אין תגובות למאמר