כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מרתון מיוחד במתחם 'הרובע' ינסה להגדיר - מה היא האמת?

מאת: חדשות 'מפיק' /
30.09.2013
/ 10:10

היום בערב (30/9) יתקיים במתחם הרובע בראשון לציון, מתחם הבילויים החדש של העיר, מרתון שיחות מיוחד, במסגרתו עשרה דוברים ישוחחו עם הקהל על מושג "האמת" כפי שהוא נתפש בתרבויות ובגישות שונות. ההרצאות יתקיימו בפורמט של שיחות Ted - עד רבע שעה כל שיחה.

המרתון המיוחד יתקיים במסגרת פרויקט 'הבועה'- שיתוף פעולה ייחודי בין מנהלת הרובע לבין השעה ה- 25, העוסקת בקידום הידע והאומנות, הרצאות בפאבים, ערבי ג'אם ויצירה במרחב הציבורי, ולבין סיפור חוזר, שירות חברתי המעודד שימוש בספרים יד שנייה אשר מופעל על ידי אנשים המתמודדים עם קשיים תעסוקתיים.

במסגרת מרתון השיחות, ייתן לקהל כל אחד מהמרצים טעימה מהגישה כלפי מושג האמת, המגיח בהקשרים שונים ומגוונים בחיינו - אהבה, כלכלה, אלוהים, תודעה, אמונה ועוד. לכל אחד האמת שלו שתואמת להשקפת עולמו ולערכים על פיהם גדל והתחנך.
 
בין הדוברים באירוע- גלי סמבירא, מנכ"לית "שחרית - יוצרים מחנה משותף", שתרצה בנושא- יצירת קהילות פוליטיות ובחירות ברשויות מקומיות; אלון יעקב, יועץ ומורה רוחני,  שירצה בנושא- אמת מדיטטיבית - האם האמת ממשיכה להיות גם כשאיננו קיים?; קובי עזרן, רכז ארצי בתנועת הנוער הלאומי, שירצה בנושא- מלגדול ברחוב לתנועות נוער; מאיה הרמן, סטודנטית מדע המדינה ומגדר, תרצה בנושא- מה זה להיות פמיניסטית?; בז רוזנטל, פעילה חברתית, שתרצה בנושא- המצב הפוליטי וחוקים מרגיזים, ועוד.
 
תגובות
אין תגובות למאמר