כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מאמר אורח- חתונה חורפית והיתרונות שבה

מאת: אלי שטרית /
29.09.2013
/ 13:12

קיץ ומקוריות. אלה הן בדרך כלל השאיפות העיקריות של רוב הזוגות באשר לחתונתם. הרוב רוצים שהחתונה שלהם תתקים בקיץ וכי היא תהיה מקורית. לא קשה להבין מדוע המקוריות חשובה כל כך לזוגות רבים, הרי מי לא ישתוקק לחתונת השנה? אך מהיכן מגיע הרצון של הזוגות להתחתן דווקא בימי הקיץ? במאמר זה נסקור את היתרונות בקיום חתונות דווקא בימי החורף הקרים.

אין ספק שרוב החתונות נערכות בקיץ. הסיבות ברורות- מזג האוויר חם, אין דאגה מפני גשם וקור, ניתן להתלבש לאירוע בצורה נוחה וקלילה, אפשר להצטלם וכמובן לעמוד בחופה תחת כיפת השמיים ועוד, אבל בואו ננסה להאיר כמה צדדים שלא חשבנו עליהם באשר לחתונה חורפית.

ראשית, נסו לחשוב כמה מעייף יכול להיות המעבר מאירוע לאירוע ומחתונה לחתונה בקיץ. לעומת זאת, כאשר מגיע החורף ובו יש חתונה מיוחדת אחת, הרי יהיה יותר קל לזכור דווקא אותה מכל בליל החתונות שהתרחשו דווקא בקיץ אחד. בנוסף, כמו כן, כאשר האירוע שלכם מתקיים בחורף, קל ותר לאורחים להוציא סכום מכובד למתנה מאחר ויש להם רק חתונה אחת בטוח התקופה, ולא מספר גדול של אירועים.
 
בנוסף, בחורף הישראלי, שאינו נמנה על החורפים הקשים שיודעת אירופה למשל, מעטים הימים בהם יש סופות וגשמים עזים ואין כלל שלגים וקור של מתחת לאפס. דבר המאפשר לאורחים לצאת מהבית ולהגיע לחתונה, גם אם היא מתקיימת בשיאו של החורף בחודשים ינואר ופברואר.
 
חתונה
 
הזוגות המתחתנים אשר מתלבטים בין חתונה בקיץ לבין חתונה בחורף יודעים שהמחירים אינם זהים וכי למי שהמחיר הוא פקטור, אזי רצוי וכדאי מאד לשקול חתונה בטווח החודשים דצמבר, ינואר ופברואר. לעיתים, המחיר הגבוה בקיץ, יכול להשפיע על ההחלטה שלכם בנושא כמות המוזמנים, התאריך ומקום החתונה רק כדי שזאת תתקיים בקיץ. לעומת זאת, בחורף תוכלו לבחור את התאריך המתאים לכם, המיקום האהוב עליכם ואת כמות המוזמנים הרצויה מבחינתכם.
 
בנוסף לכל אלה, עליכם לזכור כי בגני אירועים רבים קיימת אפשרות לקירוי חורף מתאים, ביניהם גם מתחם האירועים גני רימונים. אחרי שרוקדים וקופצים משמחה מתחממים וכבר אין חשיבות לאם קר או חם בחוץ - השמחה קיימת כך או כך.
 
כותב המאמר הוא אלי שטרית ממתחם האירועים גני רימונים
 
(תמונות: FreeDigitalPhotos)
תגובות
אין תגובות למאמר