כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פורסמה תכניית שבוע האופנה חולון – HoF13

מאת: חדשות 'מפיק' /
17.09.2013
/ 10:33
כפי שכבר כתבנו כאן בעבר, שבוע האופנה של חולון יתקיים במהלך החודש הבא במוזיאון העיצוב חולון, במקביל ללוקיישנים נוספים בעיר. האירוע, שיתקיים בין התאריכים 14-19/10, נועד לפתוח בפני הקהל הרחב צוהר לעולם האופנה העולמי, ובתוך כך להמשיך ולמתג את העיר חולון כבירת העיצוב הישראלית. 
 
באירוע יתארחו אנשי אופנה נחשבים מהארץ ומהעולם, ביניהם מעצב הכובעים סטיבן ג'ונס, מעצבי המותג CuteCircuit פרנצ'סקה רוזלה וריאן גנז- שהיו אחראים בין היתר לתלבושות החשמליות במופע האחרון של להקת U2, ועוד רבים וטובים.
 
את שבוע האופנה יפתח הכנס "החומרים מהם עשויה האופנה". הכנס, בהנחייתה של מנחת הטלוויזיה שי-לי שינדלר (צינור לילה), יתקיים ב- 15/10 ויכלול הרצאות של כמה מפורצי הדרך בתחום האופנה בשנים האחרונות- ביניהם דניאל דיקובסקי מחברת 'סטראטסיס', חברת ההדפסות התלת מימדיות, שידבר על העולם המשתנה של ייצור בתנאים טכנולוגיים חדשניים. עוד ידברו בכנס- איתי יעקב, עיתונאי וחוקר אופנה; פרנצ'סקה רוזלה וריאן גנז מחברת Cute Circuit, שידברו על טכנולוגיה לבישה; מעצבת האופנה קארן אוברזון, מעצב הטקסטיל זיו בן גל; חזאית הטרנדים לואיז סמית', שתדבר על העתיד לנו בעולם האופנה ועוד. בשאר ימי שבוע האופנה, יוכלו המשתתפים ליהנות מכיתות אמן וסדנאות עם כמה מהאורחים המסקרנים של האירוע.
 
קייטי פרי מציגה טכנולגיה לבישה בתכנית 'אמריקן איידול'
 
לצד כל אלה, יוצג במהלך שבוע האופנה הפרויקט "חומר טוב", שיתופי פעולה בין מעצבים. הפרויקט בא להציג את החופש העיצובי שמעצב אופנה או אביזרים מרוויח משיתוף פעולה עם מעצבי חומר. 
 
את האירוע יובילו השנה שתי המגמות העולמיות העיקריות והמנוגדות לכאורה בהתייחס לחומרים. מצד אחד החזרה למלאכת יד, ומהצד השני- אימוץ טכנולוגיות מתקדמות, שהיו זרות בעבר לעולם האופנה ובימינו משנות את חוקי המשחק. 
 
כמו כן, ספריית החומרים של מוזיאון העיצוב חולון תלווה את הכנס ותארח תערוכה מתצוגת הקוטור האחרונה של איריס ון הרפן ונרי אוקסמן. סינמטק חולון יארח במהלך חודש אוקטובר עונה שלישית לסדרת סרטי האופנה "סיפורי בדים" ויוקרן סרט "דוקו-אופנה ישראלי" בהקרנת בכורה. 
 
ברחבת המדיטק חולון תוקם חנות POP UP BOX בניהולה האמנותי של המעצבת מירי גינזברג-אלוני. החנות, שתפעל שבוע אחד בלבד, תארח מעצבים בולטים העוסקים במגוון מתחומי האופנה והעיצוב. התצוגה תהיה פתוחה לקהל הרחב לאורך כל שעות פעילות המתחם, כאשר כל המוצגים והפריטים בה יוצעו למכירה.
 

 

תגובות
אין תגובות למאמר