כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חגיגה תל אביבית לבירה 'גינס'

מאת: חדשות 'מפיק' /
16.09.2013
/ 10:14

מותג הבירה האירית 'גינס' חוגג מדי שנה את יום הולדתו של מייסד המבשלה האירית המפורסמת- ארתור גינס. השנה, בפעם הראשונה, ולציון 254 שנים להקמתה של המבשלה, מצטרפת ישראל לחגיגה העולמית באירוע שינסה לתת תחרות אמיתית למסיבות הפרועות של המותג ברחבי העולם.

במסגרת האירוע, שזכה לכינוי Arthur's Black Night, וייערך במתחם האירועים "שבע", יוזמנו האורחים ליהנות מחגיגה בניחוח תל אביבי. במהלך הערב, שיתקיים ב- 28 בחודש ספטמבר בשיתוף עם בר ה"שסק" הוותיק, ינגנו כמה מהשמות היותר חמים של הסצנה התל אביבית אשר ישלטו ביד רמה בקו המוזיקלי של הערב.

הבקיאים בתחום חיי הלילה יוכלו לזהות על עמדת התיקלוט את אמיר אגוזי, מנהלו המוזיקלי של ה"שסק" בעשור האחרון, בעל טור ב"וואלה!" בעברו ואיש תחנת הרדיו 'הקצה' בהווה; דיג'י אוריה קלפטר, אחד התקליטינים המבטיחים שיצאו מהסצנה התל אביבית בשנים האחרונות ומי שנוסע לנגן תדיר במועדונים של ברלין; צמד המוזיקה האלטקרונית RED AXES החתום בלייבל הצרפתי Im A Cliché, ומוציא תחת ידיו להיטי אלקטרו-קלאש החוצים את גבולות האוקיינוסים.
 
אמיר גוזי, red axes, אוריה קלפטר
(צילום: דפנה טלמון)
 
עוד יופיעו במהלך הערב- הפרויקט המוזיקלי המסקרן Kokoro, אותו מובילה סולנית להקת 'אטליז' לשעבר, לי טריפון, בהפקתו המוסיקלית של דן פרבר ובשיתוף עם הרקדן והכיראוגרף ארתור אסטמן (סולן להקת המחול מריה קונג). הפרויקט, שיופיע באירוע במופע פריצה חד פעמי, מציג מופע ויזואלי ומוזיקלי יוצא דופן. על עיצוב התלבושות המיוחד של הפרויקט אחראי מעצב האופנה הנחשב יוסף.
 
קוקורו
(צילום: מקס מורון)
 
על הבר, יוכלו החוגגים ליהנות מקוקטיילים מיוחדים על בסיס בירה גינס, פרי יצירתה של המיקסולוגית ריי וייט, שם דבר בזכות עצמה בחיי הלילה של העיר ללא הפסקה, בזכות הקוקטיילים שהיא רוקחת בברים השונים בעיר.
 
האירוע יתקיים בשבת הבאה, 28/9, במתחם האירועים 'שבע'.
 
 
תגובות
אין תגובות למאמר