כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אושפיזין בבית הנשיא

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.09.2013
/ 15:30

כבכל שנה, גם בחג סוכות הקרוב יארח נשיא המדינה שמעון פרס את אזרחי ישראל בסוכתו במסגרת יום פתוח בבית-הנשיא שיתקיים ב- 24/9. השנה ייערך היום בשיתוף עם משרד הבריאות ומשרד החקלאות, ובמסגרתו תתארח התכנית הלאומית לחיים פעילים ובריאים בשמה החדש- 'אֶפְשָׁרִיבָּרִיא'.

אזרחי ישראל שיגיעו למשכן יוכלו ליהנות ממגוון פעילויות להורים וילדים, ביניהן סיורים במוקדי העשייה והפגישות המדיניות של הנשיא במשכן הנשיא, במהלכם יוכלו להתרשם מהטרקלין המיועד לפגישות מדיניות, מגינת המשכן השופעת יצירות אומנות היסטוריות וכן מהאולם המשמש לאירוח טקסים ממלכתיים ולאומיים. 

ברחבי הבית יוקמו תערוכות ומיצגים רבים שיציגו דרכים לניהול אורח חיים פעיל ובריא הפונים לילדים ומבוגרים כאחד ויכללו- הצגות תיאטרון ומופעי פנטומימה שיסבירו את הסגולות המיוחדות והיתרונות של הפירות והירקות, עמדת שף שיבשל במקום אוכל טרי ויחלוק עם הקהל טיפים והמלצות לבישול בריא וקל להכנה, עמדת אמן שייפסל פסלים מרהיבים באמצעות פירות וירקות, כוכבת הילדים מיכל צפיר המזוהה עם חיים פעילים ובריאים תופיע לאורך כל היום בדגש על פעילות גופנית והרגלי אכילה בריאים. לבסוף יזכו האורחים לשחק "משחקים של פעם" במתחם בו יפרסו שלל משחקי ילדות שכולנו גדלנו עליהם כמו גומי, קלאס, חמש אבנים ועוד. 
 
במהלך כל הבוקר יופיעו על הבמה המרכזית, בהנחיית השחקנית גלית גיאת להקות כחול-לבן שיציגו מופעים שונים כמו מופע ג'ודו של ילדי הגיל הרך מירושלים, מופע התעמלות קרקע של להקת אקרובט-team, להקת המחול האתיופית "מלכת שבא" ועוד.
תגובות
אין תגובות למאמר