כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ערב אושפיזות בסוכה

מאת: חדשות 'מפיק' /
08.09.2013
/ 14:37

פורום גוונים של מנהל קהילתי "גינות העיר" יקיים במהלך חג סוכות הקרוב את ערב "אושפיזות בסוכה" בסוכה הראשית שבמתחם התחנה הראשונה בירושלים.

באירוע ישתתפו ארגונים ועמותות הפועלים בקהילה, ועוסקים בקידום רווחת האישה ומעמד האישה בירושלים ובארץ. במסגרת האירוע, יציגו הארגונים והעמותות את עשייתם במסגרת שיחות וסדנאות. מטרת האירוע הוא לתת במה במרחב הקהילתי לשלל ארגוני נשים פורצי דרך הפועלים במרחב הירושלמי. בנוסף, תתקיים הופעתה של האמנית שירה ז. כרמל

בין הארגונים המשתתפים באירוע- מכון הרטמן-מדרשיית הרטמן לבנות תיכון דתי ניסויי ופמיניסטי לבנות, ללימודי יהדות ברמה גבוהה; עמותת עדן- עמותה המבקשת לחדש את משמעותו של ה"מקווה" במטרה ליצור ממנה מרכז רב תכליתי לנשים;  עבודה שבגוף- תכנית של המכון התורני לנשים (מת"ן), שקמה על מנת לפתח ולהוביל שיח הכולל את מודעות הגוף, הנפש וצרכי הרוח הישראלית; תנועת 'קולך - פורום נשים דתיות';- תנועה להובלת שינוי חברתי ותודעתי בנושא שוויון מגדרי בקהילה הדתית בישראל; ארגון נשות הכותל ועוד.
 
יוזמת האירוע, עדית רובין, יו"ר פורום גוונים וחברת הנהלה של המנהל הקהילתי 'גינות העיר', מסרה כי האירוע נוצר מתוך מטרה לקדם את העמותות והארגונים הפועלים למען הנשים בישראל בכלל ובירושלים בפרט ולהעלות סוגיות חשובות על סדר היום הציבורי. "מטרת השיח להראות את מה שנעשה עד כה ואת הדרכים השונות כיצד ממשיכים הלאה", מסרה.

 

תגובות
אין תגובות למאמר