כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

והזוכים הם- הוכרזו הזוכים בתחרות Top Talent Award

מאת: חדשות 'מפיק' /
29.08.2013
/ 15:27

אתמול בערב, 28/8, התקיים על גגם של משרדי חברת הסטארט אפ WIX בנמל תל אביב אירוע הכרזת הזוכים בתחרות Top Talent Award 2013.

במסגרת האירוע, אותו נחה אמן החושים נמרוד הראל, הוכרזו הזוכים הסופיים בתחרות. הכרזת הזוכים התקיימה בנוכחות למעלה מ- 400 מעצבים גרפים צעירים שהשתתפו בתחרות, גיורא קפלן - אחד ממייסדי WiX, ניר זהר - נשיא החברה, חגית קאופמן - מנהלת תחום העיצוב והמותג בחברה, ניר יוז - מנהל הסטודיו של WIX, וניר נבות - יו"ר אגודת המעצבים הגרפיים ובכירים מעולם העיצוב.

במסגרת התחרות, WiX תפנה ל-30 המעצבים המוכשרים ביותר בעיניה ותציע להם להתמחות בתשלום בחברה במשך שלושה חודשים. הכוונה היא לפתוח 30 משרות נוספות, במשכורת גבוהה מהמינימום.
 
במקום הראשון בתחרות זכה יובל שיאון בטיסה ואירוח מלא של 10 ימים בניו יורק וכניסה ללאונג' של WIX בניו יורק. שיאון זכה עם  הפרויקט "העם הנבחר - כי בנו בחרטא".
 
במקום השני זכה יוני ארוסי זכה במק בוק עם הפרויקט  "Happily Ever After".
 
 
במקום השלישי זכה בקי ברי זכתה במק בוק עם הפרויקט "כמעט שם".
 
חברת WIX יזמה את התחרות, בשיתוף עם חברת רדיקל פוקס ואגודת המעצבים הגרפיים בישראל במטרה לקדם את תחום העיצוב בישראל בקטגוריות האינטראקטיב, הפרינט והברודקאסט ולהגדיל את החשיפה לעבודותיהם של מעצבים צעירים. הפרויקטים דורגו על ידי צוות שופטים מהאקדמיה ומהתעשייה ועל ידי גולשי האתר. בדומה לשנה שעברה, חברת WIX תבחן את הפרויקטים שהועלו לתחרות במטרה לאתר מעצבים מוכשרים ולהזמינם להצטרף לתוכנית התמחות בתשלום בת שלושה חודשים.
 
במסגרת ההתמחות יעבדו המתמחים עם מחלקות העיצוב, ה-UX, המוצר והשיווק של WIX ויזכו להכשרה מעשית בכל האספקטים של עיצוב לאינטרנט.
 
בשנת 2012 השתתפו שלושים מעצבים בתוכנית ההתמחות של החברה, 17 מהם נקלטו בסיומה לעבודה בחברה.

 

תגובות
אין תגובות למאמר