כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אנסמבל סולני תל אביב מציגים- בובה של קונצרט

מאת: חדשות 'מפיק' /
27.08.2013
/ 10:33

אנסמבל סולני תל אביב פותחים השנה לראשונה בסדרה חדשה ואיכותית לילדים בגילאי 5-10 ולכל המשפחה, "בובה של קונצרט". הקונצרט הראשון בסדרה, "יער הגעגועים", יתקיים בחול המועד סוכות, 26 בספטמבר, בקונסבטוריון הישראלי למוזיקה, תל אביב.

בקונצרט, בהשתתפות הבובה קנון והשחקנית אלינור אהרון בן אבי, לומדים הילדים באמצעות צלילים, צבעים וסיפורים, שלהיות מפורסם זה לא הדבר הכי חשוב בעולם, בעוד ללמוד, ולאהוב את עצמך כמו שהנך חשוב לכולם.
 
במרכזה של ההצגה, הסיפור  'יער הגעגועים', משל עכשווי עם מסר חינוכי שמתייחס למציאות שבה ילדים חולמים להתפרסם בתוכניות ריאלטי. החיות המתגוררות ביער הגעגועים כמהות- השועל רעב כל הזמן. מיי-דיר, האיל, לא אוהב את דמותו הנשקפת מהאגם ומשתוקק להשתנות, טייגי הנמר, מחליט לצאת למסע על מנת להפוך לאמן ולרכוש תהילה ופרסום.  
 
בובה של קונצרט
(צילום: אביב קורט)
 
הסדרה "בובה של קונצרט", כוללת שלושה קונצרטים, בניהולו המוזיקלי של ברק טל, ובניהולה האמנותי של דקלה בניאל, ומביאה קונצרטים ברמה גבוהה בשילוב טקסטים של סופרי ילדים ישראלים מפורסמים כיהודה אטלס וציפי שחרור, לצד משלים ידועים ואהובים  ויצירות מוזיקליות קלאסיות ועכשוויות ברפרטואר חדש ומקורי. 
 
את הסדרה מנחה קנון, בובה שובבה עם שבלול קונטרבס ומיתרים על הראש. קנון  נולד לאבא 'קונטרבס' ולאמא 'מנגינה' והדברים שהוא הכי אוהב לעשות זה לאכול תווים, לשאול שאלות ולספר סיפורים.
תגובות
אין תגובות למאמר