כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

שבוע האופנה חוזר לחולון

מאת: חדשות 'מפיק' /
26.08.2013
/ 9:07
מוזיאון העיצוב חולון ועיריית חולון מכריזים על חזרתו של אירוע האופנה הגדול של העיר- "HoF13 - שבוע האופנה חולון", אירוע האופנה הגדול שלוקח חלק בחזונה של העיר להפוך למוקד עיצוב בינלאומי ומתקיים זו השנה השישית. השנה ייערך כנס האופנה הבינלאומי במסגרת השבוע תחת הכותרת "החומרים מהם עשויה האופנה".
 
שבוע האופנה חולון HoF13, שיתקיים בין התאריכים 14-19 באוקטובר, הוא אירוע אופנה חוויתי בהשתתפות עשרות מרצים ומעצבים ישראלים ובינלאומיים מובילים. מארגני האירוע מצפים כי מאות שוחרי אופנה ומבקרים יגיעו לאירוע, על מנת ליהנות מהפעילויות והמפגשים השונים במהלכו. חמש תערוכות אופנה בגלריות העירוניות בחולון תהיינה פתוחות לכל באי הכנס, תערוכה מיוחדת תתקיים בספריית החומרים של מוזיאון העיצוב חולון ותכנית הקרנות סרטים בסינמטק חולון תלווה את השבוע. 
 
מנהל קשרי החוץ של מוזיאון העיצוב חולון, אייל דה ליאו, ישמש כמנהל הקריאטיבי והמקצועי של הכנס זו השנה השלישית ואליו מצטרפת השנה מעצבת האופנה עידית ברק כמנהלת תוכן.
 
השבוע ייפתח בערב גאלה ייחודי שייערך בערב 14.10.2013, אליו יוזמנו אושיות בולטות בעולם האופנה, מעצבים, מרצים, תקשורת, סלבריטאים ועוד. 
 
שבוע האופנה ישלב כנס בינלאומי בהשתתפות מעצבי אופנה ונציגי חברות בינלאומיות, פאנלים והרצאות בהשתתפות מרצים מובילים, שני מתחמי פופ-אפ ייחודיים ומיצבי אופנה. כמו כן יוצגו מגוון טכנולוגיות חדשניות המאפשרות למעצבים עצמאיים ולחברות אופנה לשנות את חוקי המשחק, התנסויות חווייתיות, סדנאות וכיתות אמן עם אורחים בינלאומיים.
 
ספריית החומרים של מוזיאון העיצוב חולון תלווה את הכנס ותארח במהלכו תערוכה מיוחדת, ותקיים מפגשים מיוחדים. כמו כן, סינמטק חולון יארח במהלך חודש אוקטובר עונה שלישית לסדרת סרטי האופנה "סיפורי בדים", בה אנשי אופנה ומעצבים בוחרים את הסרט שהשפיע עליהם מכל מבחינה אופנתית. 
 
פיתוחים טכנולוגיים מניעים את עולם האופנה קדימה מאז המהפכה התעשייתית. השפעתה של מכונת התפירה דומה להדים שמעוררות היכולות של מדפסת התלת מימד, אשר יישומי החומרים החדשים והפתרונות הרבים שהם מציעים הן למעצבים והן לתעשייה, ייבחנו במסגרת שבוע האופנה חולון.
 
שבוע האופנה חולון ינעל את תערוכת היחיד המצליחה של רון ארד "ברוורס" במוזיאון העיצוב חולון.
תגובות
אין תגובות למאמר