כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מרימים כוסית עם 'מפיק' לשנה החדשה

מאת: חדשות 'מפיק' /
25.08.2013
/ 16:26

כל מי שניסה אי פעם להפיק אירוע חברה יודע שמדובר בפרויקט לא פשוט. ארגון אירוע שכזה כולל פעמים רבות את התחושה כי אתם מבצעים מעין מרוץ כנגד הזמן וכנגד כל הסיכויים, מאחר ונראה תמיד כאילו כל מה שיכול להשתבש ישתבש בלי שום צל של ספק, בעוד מה שאינו יכול להשתבש, יעשה הכל כדי להוכיח לכם כי ההיפך הוא הנכון. על מנת לעשות זאת בצורה המושלמת, מומלץ תמיד להתכונן מראש ולצאת לדרך כאשר אתם יודעים שלפחות כמה מהנושאים שעומדים על הפרק מאורגנים וסגורים מראש.

אחד הדברים המהותיים ביותר כאשר אתם מארגנים אירוע חברה הוא בחירת המקום בו תפיקו את האירוע שלכם. מקום זה צריך להתאים לכם במספר רב מאוד של פרמטרים, החל מהמיקום הגיאוגרפי של המקום, דרך גודלו, וכלה במתקנים שהוא מציע לרווחת האירוע שלכם.

הבעיה מתחילה כאשר האירוע שלכם מתקיים בתאריך פופולרי, בו חברות רבות נוספות מפיקות אירוע משלהן. קחו לדוגמה את ראש השנה, שנמצא ממש מעבר לפינה. חברות רבות ברחבי הארץ מפיקות לקראת השנה החדשה אירוע הרמת כוסית לראש השנה. אירועים חגיגיים אלה נערכים בדרך כלל בשבוע שלפני ראש השנה עצמו, מאחר ובערב ראש השנה, נהוג לחגוג בקרב בני המשפחה.
 
מסיבה זו, במידה ואתם מפיקים ערב חברה לצורך הרמת כוסית לשנה החדשה, מומלץ כי תנסו למצוא מקום לאירוע כבר עכשיו, מאחר וככל שתתקרבו למועד, הסיכויים שהמקומות יהיו פנויים יפחתו. 
 
על מנת להקל עליכם, ריכזנו באתר 'מפיק' את כל המקומות בהם תוכלו להפיק אירוע חברה לראש השנה, תוך חלוקה פשוטה וברורה לאזורים, ועם תיאור מפורט שנועד לעזור לכם למצוא את המקום המושלם בעבור האירוע שלכם, ללא כל מאמץ. 
 
תגובות
אין תגובות למאמר