כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ה- MINI ME של 'קוקה קולה'

מאת: חדשות 'מפיק' /
25.08.2013
/ 15:59

לרגל השקת "קוקה-קולה מיני", סדרת הבקבוקים החדשה של המותג, חברת 'קוקה-קולה ישראל' מקימה במפעל החברה בבני ברק, מעבדת תלת מימד יחידה מסוגה בעולם, אשר תאפשר לאנשים להיסרק ולקבל דמות מינאטורית של עצמם בהדפסה תלת מימדית.

המהלך יחל באפליקציית סלולרית חינמית תחת השם "קוקה-קולה מיני", בה יוכלו המשתתפים ליצור דמות עצמית מוקטנת ואינטראקטיבית של עצמו, מעין 'mini me' המתפקד כמו במשחק ה- "טמגוצ'י" הזכור לטובה. כל משתמש יתבקש לדאוג לדמות שלו, כמו גם לייצר אינטראקציות עם חברים באפליקציה ובפייסבוק, דוגמת שליחת ברכות, מתנות, ריקודים ועוד. השחקנים המובילים שמד האושר של הדמות המוקטנת שלהם במשחק ירקיע שחקים, יוכלו לזכות בדמות Mini מוקטנת ותלת מימדית של עצמם.

במעבדה יסרקו את דמותם של הזוכים בדיוק מושלם בתוך תא מיוחד, מהיחידים בעולם עם במה מסתובבת המאפשר סריקת דמות אדם, ולאחר מכן תודפס דמותם במדפסת צבע תלת מימד, ייחודית מסוגה בישראל, אשר מסוגלת להפיק דמויות זהות לנדגם ברזולוציה גבוהה במיוחד.
 
פעילות מיני קוקה קולה
(הדמיה: מובלין)
 
פעילות מיני קוקה קולה
(צילום: גיא אורמן)
 
הדפסה תלת מימדית היא טכנולוגיית ייצור המאפשרת לייצר דגמים תלת ממדיים היישר מתוך קובץ תלת. מכונות ההדפסה מייצרים את הדגמים מפולימרים שונים, שכבה אחר שכבה ולבסוף מתקבל דגם סופי זהה לזה שבמחשב. בשנה האחרונה פרצה הטכנולוגיה ממעבדות התכנון אל תרבות הצריכה העולמית ויש האומרים שהיא מביאה עמה את מהפכת הייצור של המאה הבאה.
 
בנוסף, יחולקו במסגרת הפעילות מקררי מיני מלאים בבקבוקי Coca-Cola Mini.
 
תגובות
אין תגובות למאמר