כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תערוכת קונספט חדשה בתל אביב

מאת: חדשות 'מפיק' /
25.08.2013
/ 12:43

במוצאי שבת הקרובה, 31 באוגוסט, תיפתח במועדון הפסאז' בתל אביב תערוכת SPEAKEASY - תערוכה חדשה מתחום הדיגיטל-ארט והצילום שתימשך יום אחד בלבד. עם התקדמות הטכנולוגיה, האמנות מעניקה לה תפקיד בלתי נפרד מתהליך היצירה. אמנים רבים משלבים את הטכנולוגיה ביצירתם ומתחשבים בה בעבודות האמנות שלהם, וכך מדיום ההדפסה הופך להיות גורם משמעותי בחוויית הצפייה ביצירה.

התערוכה, באוצרות גילי זיידמן ומעיין פוס, תציג 30 עבודות של אמנות דיגיטלית וצילום של כ- 14 אמנים. עם רכישת העבודה המבקרים בתערוכה יוכלו לצפות בה מודפסת לנגד עיניהם באותו רגע ולקחת את האמנות איתם הביתה. המבקרים יזכו לחוויה גלריסטית שונה מחווית ה"קוביה הלבנה" הסטנדרטית, כאשר נוצר קשר ישיר בין המגישים והמבקרים, החוויה מנגישה את האמנות לקהל באמצעות המיקום, המוזיקה והאווירה. 

אוצרות התערוכה, גילי זיידמן ומעיין פוס מסרו כי "הייחודיות של speakeasy היא ביצירת אירוע אמנותי שמפגיש בין תצוגה לבית מלאכה, בדומה למסעדה עם מטבח פתוח. "אנו מאמינים שלקהל יש צורך לפגוש אמנות ויצירה חדשה, ועם זאת לא מגיע לגלריות ומרגיש כי עולם האמנות 'סגור' בפניו. המיקום הלא גלריסטי מקדם ומקרב בין הקהל לאמנות ונותן תחושת 'מתחת לרדאר".
 
בין האמנים שיציגו בתערוכה- עידו אברמסון, אלדד מנוחין, דפנה וסטרמן, ג'ניפר אבסירה, אסף בן הרוש, אסנת פייטלסון, ועוד.
 
המדפסות שיוצבו בתערוכה באדיבות מדיהקומפני, יהיו EPSON STYLUS PRO 9890, מדפסות מקצועיות ברוחב 44 אינץ' שתוכננו לסייע לצלמים מקצועיים ולשוק האמנות להפיק הדפסות נאמנות למציאות עם צבעים מדויקים.
 
תערוכת SPEAKEASY, שמרית אלקנתי
מתוך התערוכה - עבודה של שמרית אלקנתי
 
תערוכת SPEAKEASY, ניב תשבי
מתוך התערוכה - עבודה של ניב תשבי

 

תגובות
אין תגובות למאמר