כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מרוץ CHALLENGE יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.08.2013
/ 11:23
אם אתם נמנים על חובבי האתגרים, אולי תשמחו לשמוע על מרוץ המכשולים HERO CHALLENGE שייערך בעוד כחודש ביער בן שמן.
 
המרוץ, בהפקתה של חברת 'CHALLENGE', ובשיתוף עם רון שחר וקק"ל הנו מרוץ מכשולים יוצא דופן, המבטיח חוויה לא שגרתית ומאתגרת, שבאה להוכיח למשתתפים עד כמה רחוק הם יכולים להגיע. 
 
על פי חזון המרוץ וערכיו, העזרה לזולת היא ערך עליון, גיבור הוא לא רק זה שמצליח לסיים את המרוץ ראשון, אלא גם זה היודע לעזור לחברו שמתחרה בו, עוזר לו לצאת מהבוץ ולא משאירו מאחור. ערך העזרה לזולת בא לידי ביטוי גם לאורך כל מסלול המרוץ, כאשר צוות המסלול עוזר ודואג למשתתפים במהלך המרוץ.
 
מסלול המרוץ ממוקם ביער בן שמן בחיק הטבע, בתחומי המועצה האזורית חבל מודיעין, על שבילי עפר, תוך ניצול תוואי השטח. המרוץ, אותו ינחה רון שחר, מנחה תכנית הטלוויזיה 'המירוץ למיליון', יכלול מספר מקצים: תחרותי, עממי ומסלול מיוחד לילדים.
 
לאורך המסלול יוצבו מכשולי אתגר מסוגים שונים, כגון זחילה בצינורות, מעבר קירות, מכשולי חציר, גשר רשתות, משטח צמיגים ועוד. מתחרה ישלים את כל המסלול, אם בכוחות עצמו, אם בעזרתם של מתחרים אחרים.
 
רון שחר מוביל את אימוני גרייט שייפ להירוצ'אלנג
רון שחר ונבחרת האימונים של 'Great Shape'
(צילום: רמי זרנגר)
 
ערך נוסף, הוא תרומה לקהילה - צוות HERO ימכור במהלך המרוץ צמידי סיליקון אשר מיועדים לגיוס כספים לעמותת "חיים", המטפלת בילדים חולי סרטן.
 
לצד המקצים השונים של המרוץ, יתקיים פסטיבל של טבע, מוזיקה חיה, אוכל ושתיה.
 
המרוץ יתקיים ב- 20/9 בשיתוף עם רשת מועדוני הכושר GREAT SHAPE, מועצה אזורית חבל מודיעין, עמותת תיירות חבל מודיעין, "אנדיור"- קבוצת ספורט הסבולת, "מרתון ישראל", "קרוספיט" ועמותת "חיים".
 
תגובות
אין תגובות למאמר