כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

צפו בוידאו- פסטיבל 'אינדינגב' חוזר במהדורה מורחבת

מאת: חדשות 'מפיק' /
18.08.2013
/ 16:15

'אינדינגב', פסטיבל המוזיקה הדרומי, שהפך בשנים האחרונות לתופעה של ממש, יחזור בחודש אוקטובר הקרוב, ויארח למעלה מ- 80 הופעות של מיטב להקות ואמני המוזיקה העצמאית הישראלית, כאשר לראשונה בתולדות הפסטיבל, יצטרפו לאירוע גם שני הרכבים מאירופה. כל זאת לצד שיתופי פעולה חד פעמיים, סטים חיים ומגוון של התרחשויות אמנותיות ותרבותיות.

האירוע, אשר מתקיים השנה בפעם השביעית, מצליח לשמור במהלך שנותיו על עקרונות של הפקה עצמאית ואורגנית, ללא גורמים מסחריים שונים, מבלי להיכנע לתכתיבים חיצוניים ובאופן מפתיע לשמור על רמת מחירים סבירה. כנראה שזו היא אחת הסיבות לכך שכל הכרטיסים לפסטיבל נגמרים באופן מסורתי מספר שבועות לפני קיומו.

בין המשתתפים בפסטביל השנה- התפוחים, מארינה מקסימיליאן בלומין, רוקפור, אסתר רדא, דניאלה ספקטור, שלמה בר במופע מיוחד עם יוצר האלקטרוניקה Rejoicer, מארש דונדורמה, יאפים עם ג'יפים, ויתרתי, ועוד שיתופי פעולה והשקות רבות.
 
התפוחים
התפוחים
(צילום: יח"צ)
 
אחד החידושים המשמעותיים השנה בפסטיבל יהיה מתחם ה- InDtronix, מתחם אלקטרוניקה ייחודי שיוקם בשטח הפסטיבל ויציג את מיטב היוצרים והמפיקים העצמאיים בז'אנרים השונים הפועלים היום בארץ. בין היתר יתקיימו במתחם זה שיתופי פעולה עם כמה מהכוחות הבולטים בתחום האלקטרוניקה בארץ.
 
בנוסף, לראשונה השנה יתארחו בפסטיבל שני הרכבים עצמאיים מחו"ל- Cooga’s bluff הגרמנים ו- Please the trees הצ'כים, אשר פרט להופעות בפסטיבל ישתפו פעולה עם הרכבים מקומיים.
 
מרינה מקסימליאן בלומין
מארינה מקסימיליאן בלומין
(צילום: עומר מסינגר)
 
ממפיקי האירוע נמסר כי "במציאות הישראלית שכל יום נראית שהופכת קשה קצת יותר, התפקיד והאחריות לאירוע שכזה גדלה ומוכפלת. אינדינגב הוא אירוע חברתי, אנושי ורוחני לא פחות מאשר מוזיקלי, ואותה קהילה קסומה הולכת וגדלה שנבנתה סביבו עם השנים, עוזרת לייצר תנועה חברתית של ממש, הפועלת לפשטות, קרבה, ואחדות אמיתית של החברה הישראלית. גם בבחירת המופעים הושם דגש על מסר והתעוררות חברתית. על כל משתתפיו, אינדינגב הוא עולם קטן של שליחות חברתית, תרבותית ואנושית. עולם המבקש להכיל את כל הקולות, הצבעים והדעות, באמונה שישנה תקווה ישראלית חדשה, לקרבה אנושית, חברות ואמת פשוטה."
 
נוסף למופעי המוזיקה הרבים, יפעלו השנה בשטח מיצגי אמנות אינטראקטיבית, בלוג חי, במה סולארית, מתחם שבת, ותחנת רדיו עצמאית, בשיתוף פעולה מיוחד עם מכללת bpm ורדיו "הקצה". כמו כן, המסורת שהחלה לפני מספר שנים תחזור גם השנה בדמות המגזין "גרון" מבית מגזין "אף" הירושלמי, שישלב מידע שימושי על הפסטיבל יחד עם כתבות ומאמרים.
 
אסתר רדא
אסתר רדא
(צילום: יח"צ)
 
הפסטיבל יתקיים במצפה גבולות שבנגב בין התאריכים 10-12 בחודש אוקטובר ויכיל מתחמים רבים ביניהם מתחם קמפינג, דוכני אוכל ושתייה ועוד.
 
לאור ניסיון העבר, מומלץ לרכוש כרטיסים מראש על מנת להבטיח מקום באירוע
 
 
תגובות
אין תגובות למאמר