כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

צפו בוידאו- סוף העולם בפסטיבל 'אוטופיה'

מאת: חדשות 'מפיק' /
18.08.2013
/ 13:42

את פסטיבל 'אוטופיה', שיתקיים בסוף חודש ספטמבר הקרוב בסינמטק תל אביב, אנחנו מכירים כבר שנים רבות, אם כי בשם אחר. רבות עבר על פסטיבל הפנטזיה והמדע בדיוני, שנקרא בעבר פסטיבל אייקון, ולאחר שינויים מנהלתיים הפך ל'אייקון TLV', רק כדי לשנות שוב את שמו. אבל כעת נראה שהכל מתחיל לבוא על מקומו, והפסטיבל מתיישב יפה במשבצת שלו, וממשיך להיחשב, למרות כל השינויים שעבר, לאירוע בינלאומי חשוב בקרב קהילת חובבי המדע הבדיוני והפנטזיה, כמו גם בקרב היוצרים בתחום זה.

בימים אלה מתחילה להתפרסם התכניה של הפסטיבל, שיתקיים בין התאריכים 21-30 בספטמבר. בין היתר, תתקיים במהלך האירוע הקרנה חגיגית של סרטו עתור השבחים של הבמאי ארי פולמן "כנס העתידנים" שתכלול אף מפגש עם יוצרי הסרט, לצד רשימה ארוכה של סרטי מדע בדיוני ופנטזיה חדשים מרחבי העולם, ביניהם "The world's end" של יוצרי הקומדיות האפוקליפטיות סיימון פג וניק פרוסט.

בנוסף, לצד הסרטים החדשים, יתקיימו במהלך הפסטיבל הקרנות מיוחדות של קלאסיקות מעולמות התוכן של הפנטזיה, ביניהם "בלייד ראנר" של רידלי סקוט, "התפוז המכאני" ו"2001- אודיזיאה בחלל" המופתיים של סטנלי קובריק, סרט הקאלט "דוני דארקו" של הבמאי ריצ'ארד קלי ועוד.
 
 
 
תגובות
אין תגובות למאמר