כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מועדון הלילה התת קרקעי של MINI

מאת: יואב שי; חדשות 'מפיק' /
15.08.2013
/ 13:14

חניון תת קרקעי בעיר ניו דלהי שימש לאחרונה כמקום ראוי להשקת ה- Mini Countryman, דגם ה- 4X4 של מותג הרכב העירוני, ברפובליקה ההודית. אבל לא מדובר בסתם עוד אירוע חשוך בחניון אפל. אנשי חברת "Showtime Events" שהפיקו את האירוע בחרו בשם "Not Normal" כדי לתאר את הרכב החדש, וכך גם ארגנו את האירוע, על מנת שלא יהיה משהו "רגיל".

הלוקיישן שנבחר לצורך הפקת האירוע היה החניון התת קרקעי של מגדלי חברת EROS CORPORATE, חניון ענק בגודל של 34,000 מ"ר, אשר הפך למועדון לילה לערב אחד. המועדון, שקירותיו נצבעו בשחור, ושהואר בתאורת לדים שהשתלבה עם המוזיקה האלקטרונית שהתמגנה ברקע, הזמין את הבאים להגיע עם רכביהם עד לשעריו, שם פגשו בבאנרים עומדים שהבהירו להם שהם נמצאים במקום הנכון. בעת שנהגו ברכביהם לחניות השמורות להם בקומה החמישית של החניון, נתקלו המוזמנים בשלטים עם תמונות של הרכב החדש, לצד טקסטים הקשורים למהירויות, כגון "לחצו על הגז" וכד', על מנת לעזור להם לנווט אל החניות השמורות להם. מעליות ממותגות, שנשאו את הלוגו של 'MINI', הובילו את 800 המוזמנים לקומה התחתונה ביותר, בה התקיים האירוע הנוצץ.

האירוע עצמו כלל קבלת פנים, תצוגת אופנה, ולאונג' מפנק על גגו של החניון, בו יכלו האורחים לצפות בהקרנה תלת מימדית על בניין המשרדים השכן. בנוסף, האורחים הוסעו במכוניות מיני לקומה אחרת של החניון, לצורך מופע פעלולי נהיגה, בעוד מצלמות שהותקנו במכוניות תיעדו את תגובותיהם של האורחים.
 
חברת ההפקה עבדה על ההכנות לאירוע למעלה משבוע, כאשר חלק מההכנות כלל את צביעת הקירות והתקרה של החניון בשחור והסרת כל פסי ההאטה מכבישי החניון, על מנת להפוך אותו לבטיחותי עבור הולכי רגל. למעלה מ- 400 אנשי צוות עבדו על הפרויקט.
 
אירוע השקה מיני בניו דלהי
 
אירוע השקה מיני בניו דלהי
 
אירוע השקה מיני בניו דלהי
 
אירוע השקה מיני בניו דלהי
 
אירוע השקה מיני בניו דלהי
 
אירוע השקה מיני בניו דלהי
 
אירוע השקה מיני בניו דלהי
 
אירוע השקה מיני בניו דלהי
(צילום: SHOWTIME EVENTS)
תגובות
אין תגובות למאמר